Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint egészséges ember összejön...

Mint egészséges ember összejönnél 1 mozgás sérülttel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 14:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
uhh én 19 éves vagyok és nem tudok erre válaszolni,lehet ha tényleg nagyon szerelmes lennék akkor esetleg.De ez nagyon függ attól mi baja van.Mi bajod van?
2010. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Elképzelhető, sok mindentől függ.
2010. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Úhhh.Nehéz kérdés....
2010. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

uhh, de nehéz kérdés!

Ha őszinte akarok lenni, nem.

Hogy miért nem?Nem tudom a válasz,vagyis tudom, csak megfogalmazni nem megy.Nekem kell a támaszfal, amit a férjemben látok.Talán ennyi.

2010. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nyitott gerinc.


Egyébként nem csak magam miatt nyitottam, elfolózgattam a kérdésen. Én pl két bottal rövid távon mozgásképes vagyok vagy kocsiba. Igen ez igaz vannak fokozatok, van a tehetetlen mozgássérült aki szegény tényleg csak van, és van aki azért jobban mozog.


És van aki egészen jól pl a sántaság is a mozgássérültség kategória.

2010. szept. 25. 14:48
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Én sztem ha nagyon megszeretném akkor igen.
2010. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Jelenleg tuti nem, mert van párom :)

Egyébként ez attól függ, hogy beleszeretek-e. Sajnos az a tapasztalatom, hogy a mozgássérültek jó része sokat foglalkozik ezzel a témával. Van egy tolószékes évfolyamtársam, tőle napi többször hallani, hogy az állapotom miatt ez meg az, az állapotom így-úgy... ez borzasztóan unalmas, ilyen emberrel biztosan nem.

Ám ha normálisan gondolkozik és nem folyton azon problémázik, hogy ő most mozgássérült, akkor ha beleszeretek, a válaszom határozott igen.

Csak tényleg olyanokat ismerek, akik egyszerűen nem tudnak mással foglalkozni, valamint olyan is van, aki folyton csicskáztatná az embereket, aztán meg ha valaki megunta és neket, mond, elhordja mindennek. Persze az én ismeretségi köröm nem reprezentatív minta, ettől függetlenül elérték azt, hogy most már félek egy mozgássérülttel kommunikálni, mert félek, hogy ő is olyan-e.

2010. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
Engem annyira sem zavarna, mint egy enyhe rövidlátás.
2010. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

: ma 14:51


Ez alkat kérdése. Egy egészséges ember is tud rengeteget foglalkozni a saját bajával. (ami szintén tud idegesítő lenni)

2010. szept. 25. 15:13
 10/23 A kérdező kommentje:
ma 15:06 az mért zavar? a kutatások szerint a föld lakosinak több mint a felének kell szemüveg vagy egyébb korigációs eszköz arról sem tehet az illető. Én nekem pl -5 van ami már azért komoly, de még senki nem szólt hogy zavarná.A mozgássérültségemre ibkább mondták.
2010. szept. 25. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!