Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges táplálkozás és...

Egészséges táplálkozás és nagyon, de tényleg nagyon sok mozgás mellett ha néha beiktatok egy-két súlyzós edzést, akkor leadhatom magamról a felesleget?

Figyelt kérdés

Imádok mozogni, mellette egészségesen táplálkozom és ha emellett néha beiktatok egy kis súlyzózást is, akkor szerintem teljes lesz a siker, bár szeretném ha ti is hozzászólnátok hozzá. Szeretnék egy kicsit izmos testet, ezért is teszek súlyzós edzéseket.

Itt van kép:

[link]

[link]


14,5/F , ha valamin változtassak szóljatok, de remélem jó lesz így. A mozgás az bármi, de főleg futás,biciklizés, vagy olyan sport ami ezekhez kapcsolódik.


2010. febr. 9. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Kérdés, mit értesz egészséges táplálkozáson.

2010. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony!!! Az ittlévők 99%-a azt hiszi helyesen táplálkozik... közben meg gőze nincs arról, hogy hogy is kell azt...
2010. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ. A másik meg csak annyi, hogy utánaolvastam itt a GYK-n is, meg még sok helyen az interneten, szóval össze tudtam állítani egyet, és egy hozzáértővel is átnézettem, azt mondta, hogy rendben van.
2010. febr. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!