Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a főnökömbe....

Beleszerettem a főnökömbe. Nagyon kellemetlen az egész, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több szempontból is esélytelen a dolog, pletykákat sem szeretnék (egyikünknek sem tenne jót), de egyelőre nem tudok munkahelyet váltani sem. Az egyetlen racionális dolog az lenne, ha elfelejteném az egészet, de hogyan?
2010. szept. 25. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Főnököd tudja? Ha nem tudja, akkor magadban egyszerűbb lesz lerendezni. Vagy tudja, és ő is szerelmes beléd?
2010. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én a tanáromba szerettem bele aki 33éves és van egy 20éves felesége na én pont ennyi idős vagyok.
2010. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Hogyan lettél szerelmes? :O

mióta dolgozol ott?

2010. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad, sportolj, állalj be egy mellék állást, jár sokat bulizni, ismerkedni, ha lehet próbáld kerülni.
2010. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

nekem volt viszonyom a főnökömmel, ráadásul a korkülönbség is bő 15 év köztünk

nagyon izgi volt, mert titokban tartottuk mindenki előtt

persze pletyka volt bőven, de mi csak jókat mosolyogtunk

aztán felmondtam

a közös gyermekünk épp édesen piheg a szomszéd szobában :)

2010. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nehéz kérdés,mert a szerelmet nem lehet tudatosan feléleszteni,se lefojtani.Meddig terjedhet,hol a csúcspont,gondolom azért belebetegedni nem fogsz ha nem teljesül be.Annyira nem lehet erős a szerelmed hogy szenvedésre vagy őrültségre sarkalljon.És ez a lényeg.A többit az idő,és a változás elrendezi.
2010. szept. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el figyelgetni a főnököd rossz szokásait, figyelgesd, hogy mik a hibái, vagy kérdezd a kollégáktól, hogy mik a hibái, ha te nem látod, és akkor szép lassan kiábrándulsz belőle :)
2010. szept. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A szimpátiát nyilvánvalóan érzi, de szerintem nem tudja, hogy ebben több van. Szeret, de valószínűleg csak mint embert.
2010. szept. 26. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan dolog,amin csakis az idő és a távolság segít túllépni,szóval jó lenne,ha esetleg megtehetnéd,hogy kisebb szabira menj,vagy ahogyan csak tudod,kikerülni Őt.Minimálisra csökkenteni a Vele való kommunikációt,távolságtartónak mutatkozni,stb.

Megértem,hogy ezzel a szíved törik össze,én tudom,milyen ez. Csak hát muszáj...mert ha kiadod az érzéseidet,onnantól kezdve semmi nem esz olyan,mint azelőtt.

2010. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Addig, amig nem tudja és nem adja jelét a kölcsönös vonzódásnak, addig te se tedd, sőt, inkább felejtsd el. Talán azért érzed ezt, mert sokat vagytok együtt a munkában és az embert szimpatikusnak találod, de ez nem egyenlő a szerelemmel. Inkább vonzódsz hozzá nem? Ne hagyd, hogy mélyebben érezz, amíg nem biztos, mert nagyot csalódhatsz.
2010. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!