Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás vagy jogos...

Én vagyok a hibás vagy jogos az undorom? Kellemetlen a helyzet.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a párom anyját nem rég ismertem meg és nem volt valami kellemes élmény. Az otthona nem valami tiszta, a konyhája sem, sőt, a körmei is ápolatlanok, meg az egész asszony.


Én meg eléggé finnyás vagyok sajnos és most hétvégére ebédre megyünk hozzá. De én nem hiszem, hogy önfeledten tudnék enni a főztjéből, mert nem tudnék elvonatkoztatni a gusztustalan körmétől meg mindentől, ami ott van...


Mit tehetnék? Ha nem eszek, bunkó vagyok, de nem fogok bírni...


2011. okt. 25. 21:14
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
27%
ha ennyire géz,akkor mondd le a kaját vmi ürüggyel...
2011. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez tényleg kellemetlen helyzet, nem is tudom mit írhatnék ide, valahogy próbáld legyőzni az undort ami tudom marha nehéz hisz tudod mi van mögötte és a párod is él még...és esetleg utána próbáld elkerülni hogy ott egyetek vagy hát nem is tudom, mert ha jófej akkor nehéz lesz mert nem tudja majd mi a baj és elég kínos ilyet megmondani főleg hogy nem is régóta ismer és megpecsételed vele a dolgot.
2011. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

add be hogy elrontottad a gyomrod, de szívesen elmész, csak az orvos azt mondta hogy nem ehetsz.

a hazugságok bajnoka vagyok, hidd el nekem hogy ez fain :D

2011. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát most ez lehet nem ugyanaz, de pl. dédmamáméknál tanyán laktak, nem volt valami nagy higiénia, mamámnak ugye a keze a sok kukorica hántástól stb. sem volt az a teljesen tiszta, de ettől még olyan finom volt a húsleves és a többi, hogy egyáltalán nem foglalkoztunk a körülményekkel, mondjuk én nem vagyok "finnyás":)
2011. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Oké, a mostanit lemondom, de mi lesz később?
2011. okt. 25. 21:20
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Én a mamámnál nem szeretek enni. Marha rosszul főz, a kajában mindig haj van, és nem a legjobb a látása, gondolom ezért nem igazán szépen vannak a poharak és az evőeszközök elmosogatva. Mindig eszek nála, nehogy megbántódjon, de mindig keveset, épphogy megkóstolom. Vagy azt mondom, hogy fogyózom (szerinte úgyis nagy a fenekem), vagy hogy nemrég ettem, későn reggeliztem stb.
2011. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 bánomisén ***** válasza:
97%

Az a gond, hogy ha most le is mondod ezt az ebédet, és még el is hiszik, amit mondasz, akkor újra meghívnak és akkor már nem lehet lemondani, mert feltűnő.

Szerintem ess túl rajta, menj el, még az is lehet, hogy kellemes meglepetés fog érni.

2011. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De rokon az más. Vagy nem is tudom.

Itt akkor sem tudok még csak belegondolni sem, mert máris forog a gyomrom.


Azt találtam ki, hogy péntektől nem eszek egy falatot sem, és hátha annyira éhes leszek, hogy mindent megeszek.

2011. okt. 25. 21:22
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Jó taktika:) lehet nem lesz gáz, majd meglátod!
2011. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát gondolkozz el, hogy hosszútávon mi fontosabb neked, ugyanis ha komoly a dolog a pároddal, lehetetlen lesz elkerülni az anyját, az meg nem megoldás, hogy minden tali előtt éhezteted magad.
2011. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!