Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval nemsokára 19 éves...

Micike04 kérdése:

Szóval nemsokára 19 éves leszek és a családi okok miatt elszeretnék költözni de sajnos fogalmam sincs hová mehetnék. Az alkoholista apámhoz aki egy hónap tölt mindig egy gyárban(szállón lakik) és tovább áll vagy egy sráchoz akivel 4 éve?

Figyelt kérdés
Légyszi hamar válaszoljatok!

2022. okt. 5. 12:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%

Vagy, vaaaagy van egy workaway nevű oldal, ahol heti 20 óra munkáért kapsz szállást és ellátást különböző országokban. Ellenőrzött oldal, nem embercsempészős cucc. Cserébe persze fizetős. Állatok gondozása, olajbogyó szüretelés, sajtkészítés, kerti munkák, időseknek bevásárlás, főzés, takarítás, kutyasétáltatás, csomó féle munka található itt...


[link]

2022. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Külföldi munka +1.
2022. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%
És milyenek a jelenlegi körülmények, ahonnan menekülnél? Arról nem írtál.
2022. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de egy soha nem látott srác szobájába költözni elég necces. Milyen szoba? Egy szobát bérel? Ugye tudod, hogy egyik függőségből a másikba kerülsz így?
2022. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, hová lettél? Volt itt pár részletkérdés, amire válaszolnod kellene...
2022. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

Külföldi munka szállással.

Vagy csináld azt amit én,elkezdtem dolgozni,2 havi fizetés után pedig kivettem magamnak egy albérletet és elköltöztem.

2022. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%
A seregbe nem szabad beállni, mert soha nem szabadulsz, tiltják a felmondást, az életben nem szabadulsz onnan, akármilyen kicsi lesz a fizetés, a törvény odabilincsel. Meg van tiltva a seregből való felmondás központilag a vészhelyzet miatt. Oda helyeznek, ahova akarnak az országon belül, családot sem alapíthatsz, mert csak ágyat kapsz, lakást nem, nem lenne hol élned a pároddal, gyereked sem lehet, mert a kaszárnyában nem nevelheted, ugye.
2022. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%
Az ismeretlen fiú majd jól megver, és kiállít kválkodni a kamionsorra, akkor nézhetsz.
2022. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
18: pont ezért kérdeztem tőle, hogy egyáltalán találkozott-e már a sráccal élőben....
2022. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
34%

17.


NE HAZUDOZZ!


- A szerződésesnek, a szerződés lejártával nem kötelező maradnia.


- Valóban oda tesznek, ahová kell ember, de nem mindegy? Ez kis ország, nem az USA, hogy Texasban laksz, majd kiküldenek Japánba, az okinawai légibázisra.


- Van lakhatási támogatási, és szolgálati lakási rendszer. Igaz, nem első naptól.

2022. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!