Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval nemsokára 19 éves...

Micike04 kérdése:

Szóval nemsokára 19 éves leszek és a családi okok miatt elszeretnék költözni de sajnos fogalmam sincs hová mehetnék. Az alkoholista apámhoz aki egy hónap tölt mindig egy gyárban(szállón lakik) és tovább áll vagy egy sráchoz akivel 4 éve?

Figyelt kérdés
Légyszi hamar válaszoljatok!

2022. okt. 5. 12:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%
20-as, nézz utána: itt a forrás, hogy nem fogadják el a katonák felmondását a szerződésük lejárta után: [link]
2022. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%
Hamar valaszoltunk, de eltűntél...
2022. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
64%
Az ismeretlen fiúval való beszélgetésedről: tipikusan így szereznek a stricik lányt prostiként futtatni. Nyilván nem azzal kezd, hogy figyelj, a rabszolgám leszel, elveszem az irataidat, és verni foglak, ha napi 15 szexnél kevesebbet dolgozol. Hanem édeskednek a neten, és az ilyen buta lányokat odacsalogatják.
2022. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
87%

Szóval apád kb otzhon sincs, mert szállón van, te meg azon morfondírozol h ösdzecucvolj egy vadidegennel 1 SZOBÁBA

🤦

2022. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
34%

Én öszecuccoltam 19 évesen a barátnőmmel aki egykor vadidegen volt számomra.

Inkább ez, mint egy alkesszal aki mivel az apja alárendeltségi viszonyban lesz vele szóval duplán rossz lakhatás szempontjából.

Azt írja a kérdező ismerik egymást mindent tud róla.

A nem normális az az, ha az apjához költözik 19 évesen, ahelyett, hogy olyan valakivel aki várja és megbízik benne.

2022. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azt írja h a srác mindent tud RÓLA.

Na meg messengeren én is azt írok amit akarok.

Az h két csaj v két srác összeköltözik ismeretlenül, ok.

De h csak úgy kiszolgáltassam magam egy olyan embernek akivel személyesen még nem találkoztam....

Mert a srác tisztában van azzal h minden szart el kell viselnie a kérdezőnek, hiszen nincs hova mennie


Úgy őszintén? Ha az apja úgy sincs ott ahol lakna, akkor mi a baj?

2022. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!