Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 évesen otthon lakni kelleme...

35 évesen otthon lakni kellemetlen?

Figyelt kérdés
35 éves egyedülálló vagyok. Önálló keresettel, 0 szociális kapcsolattal rendelkezem. Kicsit kellemetlenül érzem már magam itthon,de egyedül nem tudnék fizetni egy teljes albérletet egyedül. Barátaim nincsenek, így nem jöhet szóba az összeköltözés. Már nagyon mennék, de visszahúz az anyagi helyzet. De itthon meg 0 fejlődési lehetőség van.
2022. okt. 26. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy érzed. Szüleid mit szólnak?
2022. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem, de majd az okosok rávágják, de bizony az.
2022. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ez nem attól függ mi a szégyen és mi nem. Az a fontos, hogy a helyzet számodra jelen pillanatban elfogadható-e vagy sem.

Én élnék szívesen a szüleimmel, de már nem lehet, mert meghaltak.

Persze kinek mi és épp hogyan alakult a sorsa.

2022. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
93%

3-mas vagyok, ez lemaradt.

Sose azok alapján gondolkodj, hogy mások mit gondolnak rólad és a helyzetedről. Aki elfogadja elfogadja, aki nem az nem, magasról le kell tojni az efféle véleményeket mások részéről.

Próbálj valahogy mélyen magadba szállni és elgondolkozni azon, hogy mi az, amit szeretsz csinálni és mi az, amihez jelenleg értesz is.

Ha nem megy fejben, írd le.

Aztán jöhet a pipálgatás, ami biztos-biztos, sétálj párat, fáraszd le magad, hogy jót aludj és megjönnek az ötletek, hogy hogyan is tudsz kimászni a jelenlegi szituációdból:)

Adj neki egy esélyt:) Szüleid egyébként ápolásra szorulnak?

2022. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
88%

"35 évesen otthon lakni kellemetlen?

35 éves egyedülálló vagyok. Önálló keresettel, 0 szociális kapc

olattal rendelkezem. Kicsit kellemetlenül érzem már magam itthon."


Akkor igen, legalábbis neked kellemetlen. De csak kicsit.

Másoknak kicsit se, megint másoknak pedig nagyon.


"Barátaim nincsenek, így nem jöhet szóba az összeköltözés."

Nem csak barátokkal jöhet szóba az összeköltözés, ha azt akarod, hogy olcsóbb legyen.


De persze mindennek megvan az ára: annak is, ha otthon maradsz, annak is, ha így vagy úgy elköltözöl.


Mindenesetre: ne menekülj, gondold meg!

2022. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
91%
Én is otthon lakom, 29 vagyok. Akinek ez nem tetszik, az mondja meg nekem, hogy a nettó 207 ezer forintos tanári fizetésemből hogy éljek meg albérletben.
2022. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
83%
Az ember legkésőbb 18-20 éves kora körül tanulja meg figyelmen kívül hagyni, hogy mások mit gondolnak az életéről!
2022. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
88%
Akkor neked nem jó, kérdés szüleid mit gondolnak.
2022. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
85%
kellemes.
2022. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
31%

Inkább elviselhetetlennek nevezném.

Jókat röhögök, amikor felnőtt férfiak előadják, hogy nem tudnak albérletet fizetni. Nekem is volt ilyen pasim anno, keresett kb. 300 ezret és azt mondta, hogy nem tud elköltözni anyucitól ennyi pénzből. Közben én 100 ezer forintos fizuból éltem albérletben, nekem valamiért sikerült.

2022. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!