Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én mit kezdjek...

Most akkor én mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy kb. 2,5 hete együtt vagyok egy sráccal. Minden nagyon rendben van, azonos érdeklődési kör, barátok, stb. A probléma viszont nálam egy kicsit a kommunikáció hiánya, hogy nem nagyon beszélünk az érzelmeinkről. Illetve én beszélek róla és ő olykor nem tud vele mit kezdeni. Ezt szó szerint is mondta már. Egyszer volt olyan alkalom, amikor elmentünk egyszer szórakozni és akkor bevallotta hogy szeret engem. Ezt is úgy mondta el, mint akinek a fogát húzzák. Egyszerűen azt látom, hogy ő nem olyan típusú ember aki az érzelmeiről beszél. Nyugodt nagyon. Talán olyan lehet mint az apám. Vagy nem is tudom.


Én nem hiszek a horoszkópokban, de amit leírnak lehet, hogy igaz. Ő bak. Én meg egy idegbeteg kos vagyok. Szerintetek?


Amúgy más dolgokról lehet vele beszélgetni, meg beszédes is, csak az érzelmi dolgokkal nem nagyon tud mit kezdeni.


Mit lehet ilyenkor tenni?


én 25L, Ő 25F


2010. szept. 30. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyha szeretitek egymást, azt érzitek, tehát beszélni már felesleges róla. Nem?! :)
2010. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre a helyzetre mondják, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz. Arra viszont ne is számíts, hogy megváltozik. Saját tapasztalatból beszélek. Az én férjem is ilyen. Én megszoktam, már 13 éve vagyunk együtt. Az érzelmeiről Ő sem tud beszélni, de tudom hogy szeret, és ez nekem elég.
2010. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos hogy azt jelenti, hogy nem is szeret. Én is olyan vagyok, hogy nemigen beszélem ki az érzelmeimet, még a páromnak sem. Ettől függetlenül nagyon szeretem őt. Talán ez férfitulajdonság, vagy legalábbis nagyon sok férfi ilyen szerintem. A nők jobban szeretnek ilyesmiről beszélni... meg egyáltalán, bármiről beszélni :-)

30f

2010. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elfogadni olyannak, amilyen.
2010. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól még szerethet bár csak 2hete vagytok együtt.Én sem mondom ennyi idő után senkinek ,hogy szeretlek,mert akkor még csak vonzónak találom,tetszik,de meg kell ismernem ,hogy azt mondhassam szeretlek.

Én kb 1 év után mondtam elősször ezt a barátomnak.Amikor már voltak közös élmények,jóban-roszban mellettem állt és kijelenthettem,hogy már nem fog faképnél hagyni ugy mint esetleg 2hét után.

Ha régebb óta ismeritek egymást azért kicsit más a helyzet,nem tudom Ti hogy vagytok ezzel a dologgal.

2010. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a szóismétlésért:D
2010. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Cheerleader válasza:
Ne várd el hogy 2,5 hét után szeressen. Még te sem szeretheted igazán, csak bejön neked. A srácok amúgy is késöbb nyilnak meg mint mi lányok. Legyél türelmes és vagy megváltozik...vagy nem.
2010. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom, hogy mondja hogy szeret. Ezt már mondta. Nem erről van itt szó. Hanem valahogy az érzelmi kommunikáció nincs meg. Érted? Az a fajta érzelmi kommunikáció, ami már kb. a második randin kialakul... amikor te mondasz valamit és reagál rá, mert úgymondd érzékeny rá. nem tudom....
2010. szept. 30. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:

hát szia

én is az idegebeteg kos vagyok. üdv :D:D

amúgy meg nem baj ha nem áradozik folyton, az én barátom sem ilyen. mi konkrétan 1 év elteltével mondtuk egymásnak elsőször a Szeretlek szót :) és nem is nagyon bezsélgetünk ilyenekről

nem hinném hogy evvel baj lenne :)

L20

2010. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!