Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Barátommal egy éve vagyunk együtt. Úgy találkozunk, hogy egyik nap náluk, másik nap nálunk.

Van két öccse, 11 évesek. 8 órakor vacsoráznak, utána alszanak, ezért fél8 előtt mindig eljövök tőlük, hogy ne zavarjak.


Tegnap benyögte barátom anyukája, hogy mi hétközben ne találkozzunk, vagy csak nálunk, mert felborítom a gyerekek napirendjét...


Igazából köpni-nyelni nem tudtam, de hogy őszinte legyek kicsit rosszul esett, mert nagyon sokszor csak a táskámat hagyom ott, és megyünk tovább barátommal...


Arról nem beszélve, hogy Édesanyám éjjel 3kor már a munkahelyén van, de soha egy szóval sem mondta barátomnak, hogy pl 9-kor már ne legyen itt, vagy egyáltalán ne jöjjön, mert ő aludni akar.


Sok dologba beleszól. Múltkor pl. barátom kitalálta mikor odaértem, hogy ő focizni megy én meg nézzem, ha már nem olyan ruhába mentem, hogy én is beálljak. Mondtam, hogy nem ezért jöttem fel, erre az anyja beleszólt a vitába, hogy akkor legközelebb mondja meg nekem barátom, hogy maradjak otthon. Mondta barátom, hogy de már a buszon voltam, erre benyögte, hogy akkor is mondja meg, hogy szálljak le. Mondtam, hogy ezt meg ne próbálja eljátszani, mert csak egyszer kell, utána nem lát. H.lyét ne csináljon belőlem, felnőtt ember, döntse el, hogy mit akar, és ha megígér valamit, akkor próbálja tartani....


2011. okt. 13. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Az biztos, hogy nem vagy szimpatikus az anyósjelöltnek...

Én anyós vagyok, de ilyet soha nem mondtam volna egyiknek sem. Elfogadom akiket a gyerekeim választottak.

2011. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a Kikészít az anyósom klubban!


Hát igen, ezek az anyósok sajnos ilyenek. 10 nőből 8-nak tutira egy hárpia az anyósa. Ez van, ezen nem tudsz változtatni. Kerüld, mint a forró kását és ennyi. Más megoldás nincs.

2011. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Fogadd el a baratod anyukajanak a kereset! Tapasztalatbol tudom, hogy ekkora gyermekek maskeppen viselkednek, amikor egy idegen szemely tartozkodik ott, kezelhetetlenek pl. Soha nem volt ez szokas, hogy egymashoz jarjanak a ffiatalok, mivel mindenki dolgozik, es hetkozben valoban ha nem fontos, akkor ne zavard oket, foleg akkor, ha ezt kulon kerik is, tehat ebben az esetben a mamanak van igaza!

A tobbit a baratoddal tudod megbeszelni!

2011. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag kedves az anyósjelöltöm. Ha náluk vagyok, mindig mondja, hogy jöjjek máskor is, meg hogy ott alszok-e, kikészítse-e nekünk az ágyneműt. :) Hozzájuk vagyok bejelentkezve, és már azt is mondta, hogy azt se bánná, ha odaköltöznék. De ennek ellenére mégsem szeretek ott lenni, mert páromnak van egy bátyja, aki mindig otthon van, nem csinál semmit. És ő nagyon nem szeret engem. Már ahogy rám néz is látszik belőle, hogy unszimpatikus vagyok neki.

Na, én ezért nem vagyok gyakran anyóséknál. :)


De egyébként ha belegondolok, én is egy szörnyeteg anyós lennék:

A fiam, akit kínok között megszültem, neveltem, gondoztam, egyszer csak szerelmes lesz... Majd a barátnője főz rá, varrja meg a ruháit, segít neki. Úgy érezném, hogy elveszi tőlem. De persze tudnám, hogy ez természetes. :)


19/L

2011. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!