Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsony körüli vagy karácson...

Karácsony körüli vagy karácsonyi szülinaposok! Hogyan, mikor ünnepli a születésnapotokat a család?

Figyelt kérdés

Unokahúgom született ma, reszketek a boldogságtól, de anyám már azt magyarázza a telefonba, hogy majd akkor mindenkinek ott kell náluk lenni 24-én, mert szülinapot is ünneplünk és az fontosabb, mint a kiscsaládos szenteste, meg ilyen hülyeségek. Szerintem most nem erre kéne fókuszálni, de már előre látom, hogy ezzel bizony foglalkozni kell.

Tehát. Hogyan oldjátok meg, hogy a karácsonyi születésű gyerekek szülinapja "elváljon" a karácsonytól, nekik is legyen saját szülinapjuk? Vagy nincs ilyen, nem kell? Akinek ilyenkor van a szülinapja, hogy élte meg? Nem érdekel anyám erőszakoskodása, én azt szeretném, hogy a kicsinek jó legyen és ne érezze, hogy az ő szülinapja nincs is rendesen megünnepelve. Nyilván a szülei fognak dönteni, de az én veleményemre szoktak számítani, és most nem igazán tudom, mit javasoljak majd. Ezért érdekelnének a tapasztalatok. Nekem van két kisfiam, de egyikük sem ünnepek környékén született.

Köszönöm, ha megosztod a tapasztalatodat.



2022. dec. 24. 14:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Páromnak holnap lesz a szülinapja, ma karácsonyozás karácsonyi ajándékozással, holnap szülinapozás tortával és külön szülinapi ajándékokkal.
2022. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Merry Birthday mindenkinek, akinek egybeesik a karácsonyi ünnepekkel a szülinapja! :)

[link]

2022. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak december 24 van szülinapja mindig is külön volt válaaztva tehát december 24 szülinapoztunk torta és ajándék. December 25 reggel meg karácsonyi ajándék .

Se bátya se húga soha nem irigykedet ilyenért. Tudják és értik hogy testvérüknek akkor van szülinapja, és neki is ki jár torta és külön szülinapi ajándék.



Én ezt a fiatalabbak fiam születésekor eldöntöttem hogy neki is rendes szülinapja lesz igyhát december 24 nálunk nem karácsony vagy szenteste hanem szülinap tortával és ajándékal.

2022. dec. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!