Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet abból konfliktus, ha...

Lehet abból konfliktus, ha hozzám (hozzánk) semmilyen kutya nem jöhet, a párom családjába meg mindenkinek kutyája van?

Figyelt kérdés

2022. dec. 25. 00:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%

Én sem viszem a kutyámat, de én nem is megyek vendégeskedni. Te házad, mondd meg egyenesen, hogy nem jöhet kutya.


Mindenki eldönti, hogy megy-e vagy sem. Én pl olyan lakásba nem megyek, ahol macska van. Illetve hozzám meg gyerek nem jöhet pl be. Ennyi.

2022. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%

De azért finoman mondd, ha mondod, mert lehet, hogy eszükbe se jutna vinni, de ha azzal a lendülettel mondod, hogy már fortyog benned az indulat rögeszmei szinten, hogy a világ összes kutyáját kérdés nélkül akarják hozzád vinni, és agresszíven mondod, na attól még én is megsértődnék, pedig nincs is kutyám, csak bántana, hogy ilyen bunkónak feltételezel.

Tehát finoman kell fogalmazni, ha már, és érdemes megemlíteni a macskát, mert lehetnek macskaszőrallergiások is, akik jobb ha úgy készülnek, vagy eleve nem is mennek.

2022. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kutyám és az sem zavar, ha más hozza a kutyáját. De van olyan rokon, akinek a kutyája nem szobatiszta és mindent tönkretesz. Na őket kivágtam amikor megjelentek a kutyával a kapuban, hogy vagy a kertben lesz egész nap vagy vigyék haza, de a házba nem hozhatják be.


Volt sértődés, de aztán megbékéltek. A te házad, a te szabályaid.

2022. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?
2022. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
66%
Mar megint ezzel jossz? Mar egyszer puffogtal itt azzal, hogy az anyosod igy, a kutya ugy, a ferjed meg amugy.
2023. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
69%

25 .

Kicsit lemaradtál...

2023. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!