Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség lenne megkérni...

Illetlenség lenne megkérni keresztapumat, hogy kicsit módosítson az ajándékomon?

Figyelt kérdés

Még diplomaosztómra keresztapum wellnes kupont ajándékozott. Vagyis a családi ebéden, kérdezte, hogy örülnék-e neki. Igent mondtam, és így megígérte, hogy elküldi e-mailben a kupont. Ez hónapokkal ezelőtt volt, de nem kaptam meg azt és nem akartam tartani a markom, hisz nem az ajándékért hívtam meg.

Karácsonykor pedig elnézések közepette átadott egy igazolást, amin egy szállásfoglalás adatai szerepeltek, de még a szállás nem igazolta vissza a foglalást. A keresztapum által foglalt hétvégére már nem volt szabad hely, így a kérést a szállást elutasította. Én ezt ez az utazás előtt 2 nappal tudtam meg, mert rákérdeztem, hogy hol van a rendes visszaigazolás. (Karácsonykor ígérte, hogy majd küldi.)

Az egész utazás el lett tolva 2 héttel, és most közeledik az új dátum. A foglalás visszaigazolását, viszont megint nem kaptam meg. Arra gondoltam, hogy ha valamiért most se sikerül utazni, akkor megkérem, hogy inkább kupont adjon az általa erre szánt összeggel és majd én foglalok magamnak.

Így sokkal egyszerűbb lenne terveznem a hétvégéim, viszont nem akarom megbántani a keresztapukámat se.



2023. jan. 16. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tökéletes, ne aggódd túl. Csináld.
2023. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezzel nincs semmi gond, és még neki is egyszerűbb lenne így.
2023. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Csak én érzem úgy, hogy ez az utazás nem létezik? Hogy téged kérdező folyamatosan átver ez az ember?

Nincs itt semmi utazás, csak ígérgetés. Szerintem nincs rá pénze, csak szégyelli megmondani neked. Engedd el.

2023. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak átbszás, miért karácsonykor adja oda a ballagási ajándékot? Érdekes módon így se ballagásra, se karácsonyra nem lett ajándékod. Gondolom, szülinapra lesz a kövi próba, ami saaajnos nem sikerül... szánalmas. Tuti megmondanám neki hogy szórakozzon az anyja időbeosztásával meg tervezésével.
2023. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as, nem hinném, hogy anyagi gondjai lennének. De ha mégis, felnőtt ember vagyok, megmondhatná, hogy másképp alakult az anyagi helyzete.

Karácsonyra kaptam mást, szóval ez így nem állja meg a helyét 4-es.


Bár utazást eddig nem kaptam, de eddig, ami meg volt beszélve/ígérve az meg is valósult.

2023. jan. 16. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Szrik rád, attól független, hogy lenne rá pénze vagy sem.
2023. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
93%
Inkább azt mondd meg neki, hogy köszi, jó volt az utazás és engedd el végre a nem létező dolgot.
2023. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Biztos, nem fogom megköszönni a nagy semmit :D max megjegyzem magamnak a hozzáállást és többé nem hozom szóba.
2023. jan. 16. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es gúnyosan írta, hogy köszönd meg. Hogy esetleg veszi a lapot hogy köszönöd a semmit.

Különben is, ajándékba úgy adunk wellnesst, hogy nem én választok dátumot hanem aki kapja. Mi szántunk egy összeget rá, azon érték utalványt vettem, aki meg kapja az 1 éven belül felhasználja akkor és annyi napra amennyire futja. Nem én foglalok meg döntök helyetted. Ezt így szokták.

Amúgy szerintem az emberek nem szeretik megmondani hogy ha nem úgy alakul az anyagi helyzet.

Sajnállak kérdező mert valószínű átvert.

2023. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Meg elhet ezt normálisan is kérni.
2023. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!