Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség lenne megkérni...

Illetlenség lenne megkérni keresztapumat, hogy kicsit módosítson az ajándékomon?

Figyelt kérdés

Még diplomaosztómra keresztapum wellnes kupont ajándékozott. Vagyis a családi ebéden, kérdezte, hogy örülnék-e neki. Igent mondtam, és így megígérte, hogy elküldi e-mailben a kupont. Ez hónapokkal ezelőtt volt, de nem kaptam meg azt és nem akartam tartani a markom, hisz nem az ajándékért hívtam meg.

Karácsonykor pedig elnézések közepette átadott egy igazolást, amin egy szállásfoglalás adatai szerepeltek, de még a szállás nem igazolta vissza a foglalást. A keresztapum által foglalt hétvégére már nem volt szabad hely, így a kérést a szállást elutasította. Én ezt ez az utazás előtt 2 nappal tudtam meg, mert rákérdeztem, hogy hol van a rendes visszaigazolás. (Karácsonykor ígérte, hogy majd küldi.)

Az egész utazás el lett tolva 2 héttel, és most közeledik az új dátum. A foglalás visszaigazolását, viszont megint nem kaptam meg. Arra gondoltam, hogy ha valamiért most se sikerül utazni, akkor megkérem, hogy inkább kupont adjon az általa erre szánt összeggel és majd én foglalok magamnak.

Így sokkal egyszerűbb lenne terveznem a hétvégéim, viszont nem akarom megbántani a keresztapukámat se.



2023. jan. 16. 15:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ironikusan kéne megköszönni, de még nem szeretnék gonoszkodni. Ha valóban átverés, akkor megjegyzem magamnak és óvatosabban állok hozzá.

9-es szerintem is egyszerűbb a kupon, minthogy foglalok egy hétvégét, még ha burkoltan rá is van kérdezett, van-e vmilyen programom.

Szerintem még egyszer rákérdezek, aztán, ha ez a hétvége se jön össze, bedobom a kupon témát és ha nem küldi, akkor így jártam.

2023. jan. 17. 08:55
 12/12 anonim válasza:
84%

"az általa erre szánt összeggel"

Nincs általa erre szánt összeg. Soha nem is volt. Mikor fogod ezt megérteni végre?

2023. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!