Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanàtok arra, hogy...

Mit mondanàtok arra, hogy valaki a tehénszaros, trágyás ruhát a szárítóra teszi???

Figyelt kérdés

Ez máshol is így működik?

És rá pakolja azokra ruhákra, amik össze vannak hajtogatva.

Más is falra mászna ettől vagy csak én?


2023. jan. 17. 04:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%

Na és mi akadályoz meg abban, hogy a tiszta, már össze hajtott ruhákat a szárító vagy a melletti akármi helyett szépen betedd a szekrényedbe? Vagy talán oda is beteszi a koszos ruhat?


Ha q másik fél nem érti q problémát, te pedig nem akarsz válni vagy elkoltozni, akkor neked kell megoldani, hogy ne fordulhatott élő ilyen helyzet

2023. jan. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
Na és mi akadályozza meg a kérdezőt abban, hogy a trágyásruhás vegye fel csak fel párszor büdösen a kimosott ruhát? Hátha a másik fél megérti végre a problémát, és nem veszi semmibe a másik munkáját.
2023. jan. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha idáig eljutnánk, nagy baj lenne, ilyen ruhákat, mindegy kié csakis mosáskor vinnénk be a házba vagy ahol a mosógép lenne, addig kint egy szennyestartóban gyülekeznének. Ezzel az aromával igyekeznék mindig szabad levegőn tergetni, szárítani. Ami meg tehénszaros, az nem mégegyszer felvehető, mégha a férfiak hajlamosak is mindent újra felvenni :)
2023. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%
Azt mondanám hogy nem tartja be az állategészségügyi előírásokat (fekete-fehér öltöző), tehát ez csak a szokásos prováló, kitalált kérdés.
2023. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

12!


Ugye nem gondolod komolyan, hogy a "trágyásruhást" zavarná?

2023. jan. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
67%
#15, nem gondolom komolyan :) Inkább azt nem értem, hogy a kérdező miért izgatja magát ezen?
2023. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
Az otthont úgy kell kialakítani, hogy mindenki számára kényelmes legyen. Nyilván azért kerül mindig oda a koszos ruha, mert oda tudja a legpraktikusabban lerakni mikor fáradtan hazaér. El kellene gondolkodni, hogy hogyan lehetne úgy átrendezni a lakásnak azt a részét, hogy mindkettőtöknek kényelmes legyen, te le tudd rakni az egyszer használt ruháidat, ő pedig a munkásruháit anélkül, hogy a kettő összeérne. Mondjuk kirakhattok oda két kosarat, vagy két dobozt, és mindketten csak a sajátotokba pakoltok.
2023. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a barátom az olajos, büdös szerelő, munkás cuccaival csinálta ezt. A szennyesbe, mosógépbe is rádobálta az én drága, márkás cuccaimra.

Én úgy oldottam meg hogy minden ilyen esetnél összevágtam/felgyújtottam a ruháit. Kifizettettem vele a saját, összekoszolt ruháimat. Ha nem fizetett akkor én is tönkretettem az utcai ruháit hasonló értékben. Talán 3x vett új csapat ruhát, amik ugyanerre a sorsra jutottak. Ma már külön teszi a cuccait és mosni is tudja őket, külön az enyémektől.

2023. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
Megkérném, hogy a koszos munkás ruhát vegye le az előszobában, és a lakásban ne legyen koszolás.
2023. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%

18-as, én az első esetnél, amikor felgyújtottad volna a ruhámat, kifizettetem veled és kidoblak a márkás szrjaiddal együtt.


Írom ezt nőként.

2023. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!