Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan mint a...

Hogyan lehetnék olyan mint a lánytestvérem? Hogyan hasonlíthatnék Rá?

Figyelt kérdés

Most 30 éves, én 13. Pesten lakik a férjével,mi 200 km-re tőlük. Még nincs gyerekük. Annyira szeretem őt,és nagyon ritkán látom!Amkor anya és apa veszekednek, -amúgy mindig engem hibáztatnak mindenért- olyankor olyan jó volna ha itt lenne! Sokszor gondoltam,hogy fel akarok költözni hozzájuk,satöbbi,de mégsem. Annyira szeretem,és olyan szép, olyan jó ízlése van mindenben. A természete is olyan tökéletes!Mindenki szereti!Olyan szépen öltözködik! Ő a példaképem. Bárcsak olyan lehetnék mint ő! Sokan mondják,hasonlítunk,de sajnos szerintem nem! Kinézetben sem(tudom 30 éves,de a kiskori kinézetével sem hasonlítok) és természetben is nagyon kicsit... :( Hogyan lehetnék olyan mint Ő? Tudom,önmagam kell hogy legyek,de ... én mégis olyan akarok lenni mint ő, és nem egy kis utánzat,hanem úgy spontán olyan...Segítsetek,hogyan?

Cikiző megjegyzésekkel kíméljetek, bár leírhatjátok, lehet az is építőjellegű lesz!


2008. dec. 27. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj hasonlítani senkire,nagyon jó vagy Te is!Ha nem hiszel nekem,keresgélj más 13 éves mit kérdez és hogyan.Biztos értékes felnőtt lesz belőled .Az nem probléma,ha nem ugyanolyan leszel,mint a nővéred,rajta kívűl is sok normális ember van.Mégegyszer gratulálnék a helyesírásodhoz,hihetetlen!
2008. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem legyél önmagad,legyen saját stílusod:)és akkor nagyon egyedi leszel,nem feltétlenül pont olya,mint ő,de mindenképpen önmagad. néhány tippet azért elleshetsz tőle,és tanácsokat is biztos adhat neked.
2008. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddig írt válaszokat. :-)

Igazából nem egy apukától vagyunk, és kicsit túloztam, hasonlítunk, csak nekem sötétbarna szemem van,neki kék, világosabb szemöldöke,haja. Ezért látszik olyan nagynak ez a külömbség. :-) Nagyon aranyosak vagytok!

Várok még sok-sok tanácsot/választ. :-)

2008. dec. 27. 17:59
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Aranyos vagy :) Ne akarj mindeképp rá hasonlítani, de ha ennyire tetszik minden benne, akkor próbálj meg több időt vele tölteni és lesd el ő mit hogyan csinál. Később lesz ami megmarad, mert Neked is tetszik és lesz amit majd elhagysz. Igy kialakítos a saját stílusodat és életviteledet részben az ő segítségével.
2008. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az a baj velem,kevés az önbizalmam. Azt hiszem, sosem lehetek olyan jó,mint Ő,pedig -sokan mondák- ugyanolyan jó vagyok,csak más kicsit... :-(

Amúgy nekem ez a kérdés nagyon fontos, nem véletlenül kérdeztem,mint egyes 13 éves emberek,mert ezt nagyon senkivel sem tudom megbeszélni.. Esetleg Anyukámmal,de mit gonolna?!

2008. dec. 27. 18:25
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Dicséretes, hogy nem 1 pop sztár a példaképed, hanem a nővéred:)

de ne akarj ő lenni, 13 évesen még nagyon sokat fogsz változni. Ha tetszik az öltözködési stílusa megkérheted, hogy együtt menjetek el vásárolni néha -néha és segítsen neked 1-2 hozád illő darabot választani.

köztem és a hugom közt 10 év van és nálunk is hasonló volt a szituáció:) nagyon jól leset amikor megkért, hogy kísérjem el vásárolni... mára kialakult a saját ízlése, de köztünk nagyon jó a kapcsolat, én tanítottam főzöcskézni is.

Tehát, te még 1 csiszolatlan gyémánt vagy, most alakulsz, ne más legyél hanem önmagad:) boldog karácsonyt, új évet:)

2008. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Köszi szépen.:) Bár jó lenne ő lenni.. nagyon is jó lenne,de akkor nem lenne nekem itt.:-) Kár,hogy Pesten lakik,és én elég messze,és keveset találkozunk,de ez jó ötlet ez a vásárlós. :-D Hmm,köszi,nekem sokat számítanak ezek a válaszok.

Ha lehet,írjatok le a véleményeteket/válaszaitokat még.:-)

2008. dec. 27. 19:56
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak nagyon hiányzik.:-(
2008. dec. 27. 19:59
 9/18 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is csak azt tudom javasolni, hogy a lehetőségekhez mérten igyekezz több időt tölteni vele és tanulni tőle. Nyugodtan kérdezd meg a véleményét olyan dolgokról amiken töröd a fejed, vagy nem teljesen tiszta. Ha elmondod neki, hogy mennyire tetszik neked az ahogyan él, biztosan szívesen tölt el veled néha egy kis időt és tudtok beszélgetni.

Az önbizalomhiány miatt pedig ne aggódj. Kifejezetten értelmesnek tűnsz és majd később, a sikereid utána fog kialakulni benned az egészséges önbizalom.

2008. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mindig vele van a férje. Kérjem meg,hogyegy kicsit szeretnék a nővéremmel beszélgetni,vele lenni a férje nélkül?
2008. dec. 27. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!