Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan hasonlíthatnék Demi...

Hogyan hasonlíthatnék Demi Lovatora?

Figyelt kérdés

Rajongója vagyok, egyesek szerint hasonlítok is rá. Félhosszú, barna hajam van, sötét szemem és szemöldököm, kicsit szélesebb orrom, arcformám hosszúkás,(Képet személyes okokból nem tennék fel.)Am. én is énekes vagyok.

Na, de mégis még mit tehetnék, hogy jobban tükrözzem az ő stílusát? Milyen öltözködési, szépségápolási tanácsokat ajánlotok, hogy jobban hasonlítsak a példaképemre?


2011. márc. 1. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha neked ő a "példaképed" akkor én egy kutya vagyok aki tud sakkozni.
2011. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarok beszólni, de ha tényleg énekesnő lennél, tudnád, hogy az egyéniség a legfontosabb egy előadónál. (mint kinézetben, mint zeneileg)

Ki akar egy Demi Lovato kettőt hallgatni és nézni a színpadon, amikor ott az eredeti? És az eredeti mindig is eredeti a marad, a koppintás, pedig csak egy elcsórt ötlet.

2011. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14-15 évesen majd kinövöd...
2011. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Vagdosd magad,verj meg valakit és menj rehabra,ott pedig nézz Hannah Montanát,ő is ezt csinálta!
2011. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem már van egy Demi Lovato,de ha ennyire akarsz rá hasonlítani itt van néhány tipp:

-sötétkék szemceruza

-Demi általában különleges kiegészítőket hord pl. kalap,vagy szemüveg,esetleg egy zöld sál

-nála a szegecses de még is a nőies divat tükröződik

....

2011. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

te bizonyára 14 éves vagy..de javíts ki, ha nem..

Ne akarj másra hasonlítani, mert rajongója vagy.törekedj arra, hogy saját stílusod alakuljon ki, épp ettől leszel egyedi, ha nincs még egy olyan ember, mint te..:DD

2011. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Istenem...miért kell mindig majmolni valakit? nincs saját egyéniséged?
2011. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Basszus! Én is nagyra értékelem, ha az ember egyéniség és nem valaki mást majmol, de rohadtul nem ez volt a kérdés. Igazatok van, de akkor is irritáló.

Kérdésre:

Ruhák: Nézz körül a képek közt és figyeld meg a ruháit, valószínűleg a magyar boltokban is lehet kapni hasonlóakat. Azt vedd meg ami a legjobban áll és amiben jól érzed magad.

Haj: Szintén nézd meg a képeket. Deminek ha jól tudom szokott frufruja lenni, de mielőtt belevágnál kérdezd meg az ismerőseidet (vagy egy fodrászt, az még jobb, hogy szerintük neked hogy állna, mert itt fontos az arcforma és a homlok magassága.

Smink: Youtube-on egy csomó videó van róla, csak be kell írnod, hogy Demi Lovato make-up tutorial.

2011. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!