Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan mint a...

Hogyan lehetnék olyan mint a lánytestvérem? Hogyan hasonlíthatnék Rá?

Figyelt kérdés

Most 30 éves, én 13. Pesten lakik a férjével,mi 200 km-re tőlük. Még nincs gyerekük. Annyira szeretem őt,és nagyon ritkán látom!Amkor anya és apa veszekednek, -amúgy mindig engem hibáztatnak mindenért- olyankor olyan jó volna ha itt lenne! Sokszor gondoltam,hogy fel akarok költözni hozzájuk,satöbbi,de mégsem. Annyira szeretem,és olyan szép, olyan jó ízlése van mindenben. A természete is olyan tökéletes!Mindenki szereti!Olyan szépen öltözködik! Ő a példaképem. Bárcsak olyan lehetnék mint ő! Sokan mondják,hasonlítunk,de sajnos szerintem nem! Kinézetben sem(tudom 30 éves,de a kiskori kinézetével sem hasonlítok) és természetben is nagyon kicsit... :( Hogyan lehetnék olyan mint Ő? Tudom,önmagam kell hogy legyek,de ... én mégis olyan akarok lenni mint ő, és nem egy kis utánzat,hanem úgy spontán olyan...Segítsetek,hogyan?

Cikiző megjegyzésekkel kíméljetek, bár leírhatjátok, lehet az is építőjellegű lesz!


2008. dec. 27. 17:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ez nagyon jó tipp,hogy mondjam el neki,hogy tetszik ahogyan él. :-) Ezt fogom tenni,meg azokat amiket mondatok, csak ahogy előbb írtam, mindig vele van a férje. Őt is bírom, mert jófej,és jól választott tesóm,de hát...szeretnék kicsit egyedül lenni néha tesómmal,akkor szóljak nekik?:)
2008. dec. 27. 20:47
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Annyit tennék még hozzá az előttem válaszolók mondandójához, hogy nyugodtan elmondhatod neki, hogy mennyire szeretnél rá hasonlítani és kérdezd meg, hogy hogy csinálja, hogy olyan jó a természete, biztosan sokat fog mesélni arról, hogy milyen sok dolgot kellett megtapasztalnia ahhoz, hogy ilyenné váljon és tud adni tanácsokat h pl. hogyan legyél türelmesebb vagy hogyan tudsz segíteni másoknak, hasonlók. Ha tetszik az ízlése, kérd meg, hogy egyszer kísérjen el vásárolni és kérd ki a véleményét ruhákkal kapcsolatban. Biztos nagyon sokat fog dobni az önbizalmadon, ha olyan ruhában vagy, amiről úgy érzed, hogy ez neki is tetszik. Viszont ne ragaszkodj annyira ahhoz, hogy olyanná válj, mint ő, mert neked is megvan a saját egyéniséged, csak egy kis önbizalom kell!:)

2008. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.:-)

Én meg annyit akarok még kérdezni,hogy akkor megkérhetem,hogy néha a férje nélkül legyek a tesómmal?:-)

2008. dec. 27. 21:19
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férje meg fogja érteni, hogy kettesben szeretnél lenni a nővéreddel, mert Neked ez fontos, és pl. ha vásárolni mentek, nem koslat utánatok. :) De ha attól tartasz, hogy mégis menne, akkor jóval előtte mondd a nővérednek, hogy majd finoman rázza le, mert számodra nagyon fontos lenne, hogy magatok közt legyetek :D
2008. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlenül aranyos és intelligens vagy.Alig hiszem el,hogy 13 vagy csak.Ne akarj más lenni mint ami vagy,szerintem Te egy értékes ember vagy már most,pedig még sokat alakul a személyiséged.Nagyon irigyellek,hogy van tesód,(nekem sajnos nincs 1 sem)és így szereted Őt ennyire tökéletesnek látod.Biztosan nagyon büszke rád,hogy Te vagy a húga.Nyugodtan beszélj neki arról,hogy néha szeretnél vele kettesben egy kis időt eltölteni,nem hiszem,,hogy megharagudna ezért akár Ő,akár a férje.Azt kívánom neked,hogy maradjon mindig jó a kapcsolat köztetek,és szeressétek egymást egy életen át.Nagyon nagy kincs az ilyen testvér,igazi áldás az ember életében.Legyetek együtt amennyit csak tudtok.

Minden jót neked.

2008. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat, és a dicséretet, és a jó kívánságokat! :-))))) Örülök,hogy létezik sok ilyen rendes ember;igaz nem ismerlek Titeket,de azok vagytok!

Boldog Új Évet nektek is!

2008. dec. 28. 12:42
 17/18 A kérdező kommentje:
Ennyire még sosem hiányzott senki, mint a Nővérem! Miindig amikor hazamennek tőlünk,akkor mindig a síráskerülgetett... :-((((((((((( Annyira hiányzik, olyan ritkán látom! Bárcsak lenne egy hógömböm, mint a Télapu-ban a kisgyermeknek,amit ha megráz ott az Apukája,A Télapu. Na..ha megráznám, ő itt teremne..=(
2008. dec. 28. 17:53
 18/18 anonim válasza:
100%

Nők vagytok, taktikázzatok női módra! :)

Szólj a tesónak, hogy beszélgetni szeretnél vele ettesben és ki fog találni valamit, hogy ne legyen ott a férje és legyen rá alkalom :)

2008. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!