Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már meg családtag,...

Éreztétek már meg családtag, rokon halálát?

Figyelt kérdés
Még nagyon friss az élmény számomra, édesapám testvérét nem olyan régen vesztettük el néhány hónapos betegeskedés után. Azon a napon hajnalban, amikor elhunyt, vele álmodtam és olyan szintű pánikroham, halálfélelem tört rám, hogy konkrétan felriadtam, mert azt hittem megfulladok. Nem emlékszem, hogy valaha történt volna ilyen velem. Pár órával később hívtak telefonon, hogy hajnalban meghalt az illető. Tapasztaltatok már hasonlót?
2023. febr. 12. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nálam volt igen. Èjjel mindig tisztán hallottam hogy csengenek

Kimentem de sehol senki. Mama mind a 6 tesojanál ez volt mielőtt meghaltak

2023. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Igen, dédim 2020-ban kapott egy agyvérzést éjszaka, kb 1 körül, én akkor éppen egy hívásban voltam és kb 1-2 percig olyan szintű fejfájás tört rám hogy hihetetlen. Reggel anyukám szólt hogy a dédi kórházba került agyvérzéssel, sajnos egy hét múlva elhunyt.
2023. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem rokon, hanem a cicám, de sose felejtem...

Együtt aludtunk és nekem hajnalban pisilni kellett. Azt éreztem, hogy nem szabad kimennem wc-re, mert akkor a cicám is felkel és ki akar majd menni és abból most valami nagy baj lesz. (Kinti-benti cica volt)

Vagy 1 órát tartogattam, mire feladtam és felkeltem pisilni. A cicám persze ugrott, hogy kimenjen, én meg kiengedtem...akkor láttam utoljára. Szörnyű érzés volt, hetekig sirattam. Azóta van új cicám, csak benti.

2023. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
82%

Igen, éreztem hogy valami olyan fura, nem oké, nem tudtam hová tenni ezt az érzést, aztán egy gondolat, hogy valami más lesz. Másnap megy valahogy megértettem hogy mi volt ez, és közöltem a családtagjaimmal hogy "Valaki meg fog halni." Mindenki azt mondta hogy "ugyan már,semmi ilyenre nem számíthatunk, nem beteg senki"

Rá egy hétre, apámmal telefonon közölték hogy a nagybátyja elhunyt, eltelt 2-3 hónap a jelek ugyanazok, megint szóltam "Valaki meg fog halni" ekkor megijedtek, 2 hét után szóltak hogy apám nagybátyjának a felesége elhunyt.

2023. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Macskámat éreztem meg hogy baj lesz vele rendszeresen
2023. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még kiskoromban volt rá példa.
2023. febr. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapámét megálmodtam. Mindig makk egészséges volt, egyszer mégis azt álmodtam, hogy a temetése van. Reggel ébredéskor mondta a tesóm, hogy hajnalban jött a nagybátyánk (nagyszüleink falujában lakott), és mondta, hogy a Papát bevitték a kórházba, mert rosszul lett.

3 hét múlva temettük:(

2023. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén nekem ilyen előre megérzés nem volt.


Sem apám, sem nagyszüleim halálát nem éreztem. Mondjuk nagymamám, nagypapám halála sajnos előre várható volt az állapotuk és betegségük miatt.


Olyanra emlékszem, hogy nagymamám halála utáni napokban azt álmodtam (?) hogy megjelenik mellettem a szobában, és kvázi elbúcsúzik.


Egyszer pedig apámmal álmodtam azt, hogy otthon vagyok és egyszer csak bejön. Megjelenik miközben tudtam, hogy halott. Furcsa álom volt, valamit mondott is, de nem emlékszem.


A lénye az volt, hogy láttam magam előtt, tudtam, hogy halott, ő is tudta, hogy halott, olyan volt mint egy utolsó találkozás, ahol tudod, hogy utoljára találkoztok. Arra emlékszem, hogy felkeltem és úgy bőgtem mint egy gyerek.

2023. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen volt. Kb 3 héttel előtte kezdődött, hogy minden találkozásnál elkapott egy nagyon rossz érzés. Szó szerint éreztem, hogy meg fog halni. Próbáltam mindig elhesegetni a gondolatot, aztán mégis megtörtént sajnos 🥺
2023. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!