Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha egy 30 és...

Mi az oka annak, ha egy 30 és egy 36 éves férfi (testvérek) az anyjával lakik?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 15:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát Te tudod, ha ismered őket.
ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, mi lehet az oka, mivel én se tudom.
ápr. 28. 15:49
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg tőlük.


Amúgy kényelem, anyagiak, talán betegség

ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%

100% biztonsággal merem állítani:ha valaki nem tud otthonról elköltözni,annak anyagi oka van.

Nincs pénze saját lakásra,nem keres annyit hogy hitelt vegyen fel 50 évre,vagy elmenjen albérletbe.

ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Bármi lehet, ha ennyire érdekel miért nem kérdezed meg őket? Gondolom nincs kapcsolatuk, így sokkal olcsòbb otthon lakni, mint egyedül egy fizubòl albérletet fizetni. Nő vagyok, amíg nem volt komoly kapcsolatom én is otthon laktam, pontosan azért, mert a fizumbòl, ha kifizettem volna az albit kb annyi maradt volna nálam, hogy 1 hétig egyek.
ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Mert semmi értelme nincs külön laknunk egyedül, 2 albérletet fenntartani, ha amúgy jó a viszonyunk az édesanyánkkal és bőven elférünk a lakásban s megférünk egymás mellett.
ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Mert jó nekik így.
ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Amit én látok:


-Anyagiak, napi 10-12 óra munkával tudna fenntartani egyedül egy albérletet, aludni járna csak haza, emiatt úgy van vele, hogy minek?

-Szülő betegsége, állandó gondozót nem tudnának neki fizetni úgy, hogy még magukat is fenn kell tartaniuk.

-Kényelem. Az egyik ismerősömnek saját lakása van, mégis otthon él. Megmondta, hogy azért, mert senkije nincs a szülein kívül, minek járjon haza egy üres lakásba, amikor otthon friss ebéd várja minden nap, az anyja mos rá, kitakarítja a szobáját, előkészíti neki a másnapi ruhát (!).

ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Én addig laktam otthon még nem lett komoly kapcsolatom.


Most már saját házunk van, +2 gyerek, de őszintén, egyedül nem tudtam volna fenntartani az albérletet, úgy, hogy egész hónapban ennem is kellett volna, gyógyszereket kiváltani stb.

ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%

Én ismertem ilyeneket , mivel közeli családtagok, így az okot is tudom. Önellátásra képtelen, lusta emberek voltak, akik jogot éreztek a házra, holott semmijük nem volt. Cserébe buták és megkeserítik az anyjuk és egymás életét a sok ordibálással és igénytelenséggel.


De ismertem olyat is, ő közeli barátnő aki azért lakott otthon mert az anyjának segítségre volt szüksége és meglátásom szerint ő jobban is kötődik az anyukájához.


Tehát ez is az is lehet ok.

ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!