Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek az apja börtönbe került, míg ő iskolás volt? Hogyan élte meg? "Piszkálták" érte az osztálytársai?

Figyelt kérdés

Részleteket szándékosan nem írok, de egy normális, jól szituált családról van szó, ahol az apa.... elkanászodott...


A gyerekek általában mindig megtalálnak valami indokot, amivel bánthatják a másikat. Ilyen esetben ez előfordult?


2023. febr. 26. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok ilyen esetről, de ez akkor volt, amikor a gyerek már kb. 17-18 éves volt, és nem tudok róla, hogy bántották volna ezért az osztálytársai.
2023. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, akkor már azért értelmesebbek, szinte már felnőttek, át tudják látni a helyzetet. Inkább ilyen kisebb korban, 5-15 között, tehát általánosban esetleg?
2023. febr. 26. 15:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gyerekkori barátom apja börtönbe került elég szar élete lett utána sokszor bántották ezzel.

Jó ideig nem találkoztam vele elsodort az élet aztán egy idő után hallottam róla, hogy ő is börtönbe került.

2023. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal igaz nem éltünk együtt, de börtönben volt mikor még kisiskolás voltam, szerintem nem tudott róla senki az iskolában, legalábbis sosem volt említve.
2023. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem, ez a dolog inkább félelmet kelt az emberekben.
2023. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Elkanászodott? Nem midnegy, hogy adót csalt vagy valakit hidegvérrel megölt.
2023. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek bántása szempontjából miért számít?... Egyikről se tehet - de ettől még bármelyikért bánthatják.
2023. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Eggyel alattunk járó srác faterja volt börtönben, balesetet okozott ha jól tudom.
2023. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igaz nem apám, hanem nevelőapám volt 2 évet benn, mikor 5-7.osztályos voltam. (4 éves koromtól ő nevelt).


A barátaival elment iszogatni, egy másik társasággal összeszólalkoztak, verekedés lett belőle, ö ellökött valakit, akinek 8napon túl gyógyuló sérülése lett. Ennyi nagyvonalakban.


Sztem az osztály 90%a nem is tudott róla. Én nem úgy mentem suliba, hogy mindenkinek ezt hireszteltem, mashonnan meg honnan tudták volna?!

2023. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Volt egy osztálytársam, akinek a szülei vámosok voltak. Az osztályból kb. mindenki egyforma anyagi helyzetben volt, ugyanazon a lakótelepen laktunk. Ők hirtelen meggazdagodtak, el is költöztek lakótelepi lakásból vadiúj családi házba. Egyszer csak letartóztatták az apját, kiderült, hogy keményen zsebre dolgozik. Páran bántották érte, hogy sikkasztott az apja, de a többség nem igazán foglalkozott vele. Azt se nagyon tudtuk, hogy mi az. Ez a 90-es évek közepén történt.
2023. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!