Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha volt olyan osztálytársad,...

Ha volt olyan osztálytársad, akit csúfoltál általános iskolás korodban, hogyan gondolsz most erre?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka, hogy csúfoltad? Hányadik osztályos voltál akkor? Hány éve ennek?

2021. aug. 11. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Gyerek voltam, minden gyerek csúfolódik.
Jó móka volt, de már leszoktam a csúfolódásról.
Nagy szemétség volt tőlem, szégyellem magam miatta.
Ha most találkoznék vele, most is kicsúfolnám.
Azóta is a gúnynevén hívom, ha beszélek vele.
Ha találkozok vele, megkérdem,: "Emlékszel még, mikor ...-nak hívtalak?".
Nem vagyunk beszélőviszonyban.
Megérdemelte, hogy kicsúfoljam.
Találkozni sem szoktam vele.
Szeretetből szoktam csúfolódni most is.
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Volt egy lány, akit csúfoltam rengetegszer, mert nagyon kövér volt.

De már nagyon megbántam, hogy úgy viselkedtem vele.

Ma már inkább barátkozok vele. Szoktunk Messengeren chatelni.

2021. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem csúfoltak, kiközösítettek állandóan, és sajnos gyerekfejjel úgy döntöttem, hogy jól van, akkor én is ezt fogom tenni. Nem gyakran csúfolódtam, de volt, hogy sikerült bántó dolgot mondanom olyan gyereknek, aki nem is érdemelte meg - csak azért, hogy a "menők" ne utáljanak annyira.


Azóta is bánom.

2021. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamtol nem csufoltam senkit ugy emlekszem. Volt egy lany aki belem kotogetett, csúfolt, utana en is ezt tettem vele. Orulok hogy nem turtem csöndben, igy hamar be is fejezte, mert nekem jobb erveim voltak, belátta sztem h igazam van.
2021. aug. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2:

"Menőnek" lenni nem jó!

2021. aug. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4. Nem, de akkor 8-10 éves voltam, és már akkor utáltam magam, amiért nem tudtam beilleszkedni. Persze, hogy mindent megpróbáltam megtenni, hogy csak picit is elfogadjanak.


Felnőtt fejjel már máshogy gondolom.

2021. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2 napos kérdés és a büdi liliző kommentelő még nincs itt? Itt valami nagyon nincs rendben. :D


Huhh én nem pc-ztem ki egy gyereket sem, de olyan volt, hogy a többiekkel együtt csúfoltam, általában akkor, ha rászolgált.


Pl az osztálytársam, akit áthívtunk vendégségbe, majd az amőbázás közben röhögve azt mondogatta, hogy milyen hülye vagyok. Nem nagyon sajnáltam, amikor csúfolták őt. Alapjáraton volt egy stílusa, nagyon sokat hazudozott, bár felnőttként jobban megértem őt, ha jól tudom, az anyukája egyedül nevelte és nem mindig tudott annyi figyelmet szentelni a lányának, de egy 7-10 éves gyerekként ezt nem fogod megérteni.


Egy másik sulimban 2 évig járt hozzánk egy lányt, akit még az ofő sem szeretett. Felnőttként szégyellem magam, hogy nem álltam ki mellette, mert az orrom előtt volt, hogy miért viselkedik úgy, ahogy, a tesója meg az apja ha nem utálták őt, akkor nagyon érdekesen értelmezték a szeretetfogalmát. Csak az anyuka tudott vele ember módjára viselkedni, de ő nem mindg jött el a többiekkel az iskolához.


Őt azért csúfoltuk, mert a felső fogsora kilógott a szájából és csak műtétileg lehetett volna helyre hozni.


Én nem álltam ki mellette, mert mindig lopkodta a cuccomat, aztán letagadta, meg belekotnyeleskedett a dolgaimba.


Állandóan csalt a dogákon, de, amikor egyszer lebukott, akkor meg hangosan sírni kezdett, hogy a tanár érezze magát rosszul.


A tanárunkat nem érdekelte a külsője, de a belsője annál inkább. Gyakran megzavarta az órákat, volt hogy talált nála a tanár egy lapot, amit a lány teleírt obszcén szavakkal és utána a lány volt kiakadva, hogy a tanár hogy meri ezt elolvasni,elvégre ez az tulajdona.

2021. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Biztos kitiltották, annyiszor leírta. :D
2021. aug. 13. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!