Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titkolták ezt előlem? O_o

Miért titkolták ezt előlem? O_o

Figyelt kérdés

ma tudtam meg hogy apám már házas volt, amikor összejött anyámmal... és ezmiatt vált el

meg h anyámnak van még1 testvére...


nagyon fáj, hogy ezt nem mondták el...

szerintetek miért??? :(


2010. okt. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ezt Tőlük kéne megkérdezned!Mi csak találgatni tudunk a pontos választ Ők adják meg;)Sztem azért nem mondták el,mert a gyereket úgymond nem akarták ezzel terhelni,bár rád is tartizan ez,hisz családtag vagy és nem kivülálló.
2010. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
*tartozna
2010. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

énis csak találgatni tudok... sőt... még aztse... :S


de nem akarom felhozni nekik...

2010. okt. 5. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
az emberek ált a szégyellni való dolgokról nem beszélnek...
2010. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért fáj neked, hogy milyen kapcsolatai voltak apádnak az anyád előtt, mondhatni semmi közöd hozzá. Hogy az anyád testvérét miért titkolták eddig, hát az jó kérdés, biztos valami fekete bárány a családban.
2010. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!