Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az esküvőm elhalasztásán...

Az esküvőm elhalasztásán gondolkodom, mert a lányom nem lehetett ott, de meddig lenne érdemes várni?

Figyelt kérdés

Most 24.én lenne az esküvőnk,amit már egyszer elhalasztottunk októberről. De sajnos szörnyű dolog történt, a lányom kórházba került és sajnos egy daganatot találtak nála...Megoperálták, de nem valószínű, hogy péntekre haza engedik. Beszéltünk róla, hogy elhalasztjuk az eskűvőt, de nem tudjuk mikor lesz olyan állapotban, hogy kényelmesen el tudjon jönni, mert ha haza is engedik, utána neki még hetekig pihenése és nyugalomra lesz szüksége.

Vsizont az eskvőre már minden le van szervezve, van ami már ki fizetve, a vendégek is úgy alakították, hogy péntekre mindenki szabadságot kért,a távolabbról jövők már lefoglalták a szobákat.

A sok időt és energiát is sajnálom amit belefektettünk a szervezésbe, de kedvem sincs semmihez, aggódom is a lányomért, bűntudatom is lenne ha nélküle tartanánk meg, ha nem tartjuk meg ki tudja mikorra tudunk mindent megint így leszervezni...Legszívesebben csak kiszaladnék a világból. A párom rám bízta a döntést, a lányom azt mondta tartsuk meg...



2023. márc. 13. 10:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

Online közvetítés az esküvőről (magáról az eseményről) lányodnak, így ő is "ott tud lenni".

Mielőbbi gyógyulást neki, nektek pedig sok boldogságot.

El nem halasztanám a helyedben, a rák gyógyulása években van számolva.

2023. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Tartsátok meg. Eltávra biztosan kiengedik az esküvő idejéje, max utána nem megy bulizni veletrk
2023. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
22%
Én komolyan nem értem az embereket. Ez csak ma jutott eszetekbe, a diagnóziskor nem?
2023. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Hányéves a lányod ha megkérdezhetem?
2023. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
28 éves. A diagnózis pedig még friss...
2023. márc. 13. 11:16
 6/35 anonim ***** válasza:
68%
Max a kiskorú gyerekem betegsége miatt halasztanám el az eskuvomet.
2023. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%

Én azt akarnám a lányod helyében, hogy tartsátok meg.

Az online közvetítés jó ötlet, ha anyagilag belefér egy "videós", akinek semmi más dolga nincs, mint az élő skype/akármi közvetítés, akkor tényleg mintha ott lenne.

2023. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
A lányod azt mondta, tartsátok meg. A legkevésbé sincs most arra szüksége, hogy azért is hibásnak érezze magát, hogy elmarad az esküvő, plusz a komplett rokonság elárassza a jaj-te-szegény jókívánságokkal. Ha ennyire prompt műtötték akkor nagyon nagy baj van, jobb lenne az esküvőt legalább online együtt megtartani.
2023. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
A lányod azt mondta tartsátok meg, és ne basszatok ki kb mindenkivel. Innentől mi a kérdés? A lányodon nem segít ha otthon görcsölsz, plusz te is rányomod tehernek hogy miatta nem lett megtartva. Mondjuk ha az aggaszt esetleg hogy jajtmitszónak mások ebben a helyzetben az esküvőhöz, az már más téma
2023. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Tartsátok meg, a lanyod is így akarja.
2023. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!