Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az esküvőm elhalasztásán...

Az esküvőm elhalasztásán gondolkodom, mert a lányom nem lehetett ott, de meddig lenne érdemes várni?

Figyelt kérdés

Most 24.én lenne az esküvőnk,amit már egyszer elhalasztottunk októberről. De sajnos szörnyű dolog történt, a lányom kórházba került és sajnos egy daganatot találtak nála...Megoperálták, de nem valószínű, hogy péntekre haza engedik. Beszéltünk róla, hogy elhalasztjuk az eskűvőt, de nem tudjuk mikor lesz olyan állapotban, hogy kényelmesen el tudjon jönni, mert ha haza is engedik, utána neki még hetekig pihenése és nyugalomra lesz szüksége.

Vsizont az eskvőre már minden le van szervezve, van ami már ki fizetve, a vendégek is úgy alakították, hogy péntekre mindenki szabadságot kért,a távolabbról jövők már lefoglalták a szobákat.

A sok időt és energiát is sajnálom amit belefektettünk a szervezésbe, de kedvem sincs semmihez, aggódom is a lányomért, bűntudatom is lenne ha nélküle tartanánk meg, ha nem tartjuk meg ki tudja mikorra tudunk mindent megint így leszervezni...Legszívesebben csak kiszaladnék a világból. A párom rám bízta a döntést, a lányom azt mondta tartsuk meg...



2023. márc. 13. 10:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi erővel minden dolog miatt lehetne halasztani.


Vagy a lányodon segít, hogyha otthon ülsz, parászol, sírsz meg stb? Nem. Tartsátok meg, max a lagzit mondjátok le.

2023. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
77%
Ha a lányod azt mondta, tartsátok meg, minden ki van fizetve, már elhalasztottátok, akkor tartsátok is meg! Meddig akarjátok még húzni? Bár elgondolkoznék a helyedben, hogy ez egy jel.
2023. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%
Igen, tartsátok meg, én is ezt mondanám a lányod helyében. Ha lemondjátok, egy csomó pénz, szervezés stb megy a kukába, a meghívottak részéről is, és még a lányod is rosszul érezheti magát, hogy mindez "miatta" történt. Az online közvetítés jó ötlet, ha ezt a lányod is jónak tartja.
2023. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
14%

Egy frissen operált ember - pláne rákkal - nincs abban az állapotban (testileg és szerintem lelkileg sem), hogy bulizzon.

Én ilyen esetben kérdés nélkül elhalasztanám az esküvőt (most lehet mondani, hogy így jel, úgy jel, van, aki hisz ebben, van, aki nem).

Ha meghal,- szerintem legalábbis -, sosem fogod tudni magadnak megbocsátani, hogy te buliztál miközben ő az életéért harcolt (én nem tudnám ezt - legalábbis nem egykönnyen tudnám - magamban helyrerakni).

2023. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
30%
Itt egyetlen kérdés van: miért húzod az időt az esküvővel már másodszor? Ha nem akarsz házasodni ne tedd, de ne bújj mások mögé ürügyet keresve.
2023. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
30%
A 12-est miért pontoztátok le? Ha sokszor elmarad valami, közbenjön, nem úgy jön össze, az tuti nem véletlen! És a 15-ösnek is igaza van!
2023. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
75%
mondjuk ma már nem nagyon tartanak bent egy hétnél tovább semmivel, és nyilván nem ma volt a műtét, hanem már a múlt héten, mert el nem tudom hinni, hogy a rákos gyerekem operálják, közben én a gyk-n sírok. Szóval ennyi idő után biztos, hogy a műtét miatt nem lesz bent. Az eskövőre el tudjátok vinni, a vacsorát meg kihagyja, ha nem bírja. Bár lelkileg lehet, hogy jobb egy boldog párt nézni az asztaltól, mint otthon egyedül siránkozni.
2023. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
92%
Tartsátok meg.
2023. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 babyboom567 ***** válasza:
15%

Én igazából nem is értem, össze lehet házasodni felhajtás és buli nélkül is.

És különben meddig halasztanád?Évekig?

Nyilván nem segít a lányodon ha elhalasztjátok, de borzasztóan visszatetsző dolog, hogy a lányod rákos,kórházban van, te meg felnőtt fejjel bulikázol.

Világ életemben egy esztelen dolognak tartottam a lagzikat,több százezret/milliót egy este alatt elbulizni,de mindenki úgy cse...szi el a pénzét ahogy akarja,de azért mindennek van határa.

Ha a házasság fontos, házasodjatok össze 2 tanúval.

2023. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
20%
Igen, ez jó kifogás lehet a halasztásra, kapóra jön.
2023. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!