Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az esküvőm elhalasztásán...

Az esküvőm elhalasztásán gondolkodom, mert a lányom nem lehetett ott, de meddig lenne érdemes várni?

Figyelt kérdés

Most 24.én lenne az esküvőnk,amit már egyszer elhalasztottunk októberről. De sajnos szörnyű dolog történt, a lányom kórházba került és sajnos egy daganatot találtak nála...Megoperálták, de nem valószínű, hogy péntekre haza engedik. Beszéltünk róla, hogy elhalasztjuk az eskűvőt, de nem tudjuk mikor lesz olyan állapotban, hogy kényelmesen el tudjon jönni, mert ha haza is engedik, utána neki még hetekig pihenése és nyugalomra lesz szüksége.

Vsizont az eskvőre már minden le van szervezve, van ami már ki fizetve, a vendégek is úgy alakították, hogy péntekre mindenki szabadságot kért,a távolabbról jövők már lefoglalták a szobákat.

A sok időt és energiát is sajnálom amit belefektettünk a szervezésbe, de kedvem sincs semmihez, aggódom is a lányomért, bűntudatom is lenne ha nélküle tartanánk meg, ha nem tartjuk meg ki tudja mikorra tudunk mindent megint így leszervezni...Legszívesebben csak kiszaladnék a világból. A párom rám bízta a döntést, a lányom azt mondta tartsuk meg...



2023. márc. 13. 10:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
88%

Babyboom!


A lánya 28 éves. Nem 8, hanem HUSZONNYOLC. Felnőtt nő. Nagy eséllyel van párja, esetleg saját családja is. Semmi visszatetsző nincs abban, ha az ötven körüli anyja meghazasodik. Nem halt meg a lány, simán meg is gyogyulhat, hiszen a rák millió fajtája jól kezelhető.

2023. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

"de nem tudjuk mikor lesz olyan állapotban, hogy kényelmesen el tudjon jönni, mert ha haza is engedik, utána neki még hetekig pihenése és nyugalomra lesz szüksége"

. Nem gondolhatod, hogy ha most kérnél időpontot, akkor pár hét múlvára adnának.

Hónapok múlva lehetne újra megrendezni az esküvőt, addig a lányod felépülhet annyira, hogy részt tudjon venni.


De a lányodat kérdezd meg.

2023. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%
Én is a közvetítés mellett vagyok. Ha van a rokonságban valaki, akinek van egy combosabb okos telója, az tud közvetíteni és fel se kell bérelni senkit.
2023. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként, a lányodnak sok erőt és jobbulást! 23-as voltam.
2023. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
96%
Azért lenne érdemes a plusz ember a kamerázásra, aki nem vendég, mert a vendég nyilván szeretné élvezni a szertartást, amire meghívták.
2023. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
40%
Huh, emberek, ti amúgy komolyan tudnátok "bulizni", miközben most tudtátok meg, hogy rákos a gyereketek?
2023. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Tartsátok meg, ő is azt kérte.


"Én azt akarnám a lányod helyében, hogy tartsátok meg."


A lánya azt kérte...

2023. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
97%

"Huh, emberek, ti amúgy komolyan tudnátok "bulizni", miközben most tudtátok meg, hogy rákos a gyereketek?"


Mert ha nem bulizik, akkor hirtelen nem lesz rákos a gyerek? Az ugye meg van, hogy a gyerek 28 éves, akinek szintén biztosan van saját élete, barátai, párja, talán már családja is? Nagy eséllyel ők inkább q mindennapjai részei, mint az anyja. Az is lejott ugye, hogy ha a gyerek 28 éves, akkor anyu 50 körül van, ergo a bulizas nem valószínű hogy másnap délig tartó hajtepeses, mata reszegre ivós buli lesz, hanem nyugodtabb, beszelgetos?

2023. márc. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, másik kamu miatt rég kivágták a kérdezőt...
2023. márc. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
80%

21! Azt se tudod, mi az a babyboom. Ezt nem ilyenkor kell írni, hanem ha valaki babát vár.


26! Nem most tudták meg, a lányt megoperálták, és azt kérte, tartsák meg a szertartást. Lehet nem is akar ott lenni.


Nekem az is fura, miért lett már októberben elhalasztva egyszer, erről ugyanis egy szó sem esett.

2023. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!