Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik gyámhivatalnál érdeklőd...

Melyik gyámhivatalnál érdeklődjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Engem örökbefogadtak, és szeretném megkeresni a TESTVÉREIMET. Most múltam el 18, csak nem tudom, hogy melyik gyámhivatalnál kezdjem. Vidéken élek, 1 éves korom óta (szóval amióta örökbefogadtak). A helyi gyámhivatalba menjek, vagy Budapestre, ahol születtem? (VIII. kerület). A válaszokat előre is köszönöm!
2010. okt. 6. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Elnezest h. nem a kerdesre valaszolok de kulfoldon elek.Arra lennek kivancsi h. mikor tudtad meg es hogyan viselted?
2010. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kezd a területileg illetékes gyámhivatalban. Azok vagy lekérik a papírokat Budapestről, vagy oda küldenek. Az a legjobb ha a legközelebbi hivatalban kezded!
2010. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az örökbefogadó szüleiddel beszélj, ők tudják, hol intézték anno az örökbefogadást, náluk megvannak az örökbefogadásról szóló papírok is.


Nyilván tőlük tudod azt is, hogy vannak testvéreid...


Lehet, hogy rosszul esik majd nekik, de biztosan segítenek a kutatásban.

2010. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak: februárban tudtam meg egy levélből... Hogyan fogadtam? Nekem azok a szüleim akik felneveltek. Az más tészta, hogy depressziós, szoc.fóbiás vagyok szorongással kiegészítve, de persze bőven nem (csak) ez miatt.

A többi válaszolónak pedig köszönöm a választ, akkor a helyi gyámhivatalban kezdem.

2010. okt. 6. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!