Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan érdeklődjek az éttermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdeklődjek az éttermeknél?

Figyelt kérdés

Tudom, buta kérdés, de semmi elfogadható fogalmazás nem jut eszembe! Van 2 étterem is ami szóba jöhet, de nem tudom, hogyan fogalmazzak meg egy emailt, h ne hasson túl bután. Érdekelne a terembérlet, van-e zene, lehet-e vinni sütit, innivalót, milyen a díszítés, mikor kell lefoglalni, stb...

Ha vki esetleg írt hasonló levelet, segítene?


2010. jún. 26. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolnám,hogy az emailt csak arra használd,hogy esetleg az üzletvezetőtől egy személyes találkozót kérj.Azt természetesen írd bele,hogy miért is szeretnél Vele találkozni.Elmondom,én mit tettem:bementem,fogyasztottam(persze nem a legdrágább ételekből),és utána kértem egy illetékest.

Ha nem ismered a konyhát,a kiszolgálást,érdemes előbb tesztelni,nehogy az eseményen derüljenek ki a hiányosságok.Sok sikert!

2010. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%

Szia!


Én esküvőszervező voltam korábban évekig. :)

Ilyesmiket kérdezz:


xxxxx dátumra keresek helyszínt XY fős esküvőmre. (erre megírják, h azon a dátumon szabad-e a ház, ill. hogy az adott létszám kényelmesen (tánctér, dekoráció, stb...) elfér-e.

Éttermekben nincs nincs terembérleti díj, ha viszel egy (gyanítom) telt házas rendezvényt. Kérdezz rá, de nagyon csodálkoznék...


Ha van konkrét elképzelésed, hogy milyen étkezési formát szeretnél, arra kérj ajánlatot (pl. hagyományos tálas-topfos étkezés (leves tálban, vegyes húsos és köretes tálak), ültetett állófogadás (svédasztalról, de asztalnál ülve fogyasztás) vagy menüs- itt mindenkinek tányéron szervírozzák a fogást, mint a gálavacsorákon, és mint egy éttermi fogyasztáskor). Vagy kérj tanácsot, menüsort mindhárom verzióra.


Egyszerű kérdés: Mit lehet bevinni megrendelőként a rendezvényre?

Milyen kiegészítő szolgáltatásban tudnak segíteni? (dekoráció, vőfély, zene, stb.) - ezeket mind Te is intézheted, nem kötelező az étterem szolgáltatóit használnod.


Ha van még kérdésed, csak nyugodtan... :)

2010. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személyesen menj el, az sokkal jobb. És nyugodtan megkérdezhetsz mindent úgy ahogy leírtad, nem fogsz butának tűnni, hiszen nem vagy hivatásos rendezvényszervező az emberek nagyobb része az esküvője előtt még nem szervezett ilyesmit. Ami fontos, hogy írd össze előtte a kérdéseidet, és írd le a válaszokat hogy utána rendesen össze tudd hasonlítani az éttermeket. (gyanítom nem kettőt fogtok végül megnézni, mi 7-et néztünk végül) Ha nem akarsz 7 helyen kajálni amelyik szóba jöhet oda elküldheted inkognítóban valamelyik rokonodat v. barátaidat meglesni milyen a kaja.
2010. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi többször voltunk inkognitóban kipróbálni a helyet, ahol volt a lagzi. A kaja jó volt, az üdőítő hideg, a kiszolgálás zökkenőmentes. Ehhez képest az esküvőn a pincérek úgy néztek ki, mintha sose láttak volna még vendégeket, legalábbis 50-et egyszerre nem, pedig állításuk szerint több esküvőt levezényeltek sikerrel. A kaja jó volt, az ital meleg, a jégkockáért könyörögni kellett, meg azért is, hogy az italhozz jussunk (persze korlátlan italcsomagot vettünk, gondolom, ezért nem strapálták magukat), a tortákhoz csak akkor kaptunk kést, villát, tényért, mikor meguntam a könyörgést, és bemontam a zenekar mikrofonjába, hogy a torták ki vannak téve, önkiszolgáló, mindenki kérjen magának tányért, villát a pincérektől.

Szóval még az sem garancia, hogy kipróbálod. Minden le kell írni, azt is, amire nem is gondolsz. Pl. hogy a kólát és az ásv. vizet hidegen kéred felszolgálni.

2010. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!