Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg családon...

Hogyan oldjam meg családon belül a reggeli készülődést, ha egy fürdő van, és van egy nagyon lassú személy a családban?

Figyelt kérdés

Sajnos még a szüleimmel élünk (nem sokáig), így eléggé komótosak a reggeli készülődések. Konkrétan hajnalban kell kelnem, egy órával korábban a kelleténél, hogy enyém lehessen a fürdő. Az apám menetrendszerűen minden reggel fél 7-kor beül kakálni, zuhanyozni, borotválkozni. De mindezt olyan lassan, hogy 8 előtt ki se jön. Nekem meg nyolckor már kezdődik a munkaidő. Cseppet sem megértő, nem képes várni, holott nyugdíjas. Az sem megoldás, hogy ő kel korábban, mert valami iszonyú bűz van utána-minden rosszindulat nélkül mondom.

Szerintetek normális az, hogy az apám ezt nem veszi figyelembe? Simán bemehetne 8-kor is pepecselni. De írtó lassú. Nem lehet kivárni. Oké, én sem vagyok gyors, kell egy óra a fürdőben, de én időhöz vagyok kötve. +a páromnak is kell egy kicsit a fürdő.


2023. márc. 23. 07:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/144 anonim ***** válasza:
96%

Már megoldottad. Egy órával hamarabb kelsz.

Természetesen megértelek - apád is alkalmazkodhatna -, de nem fog. Ez van.

2023. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/144 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyon koran, hajnalban kell kelnem, mert harom oranyira van a munkahelyem, igy munkanapokon az elozo este, kozvetlenul lefekves utan szoktam furodni. Igy nem utkozik a tobbiek furdesevel, reggel nem kell kapkodnom, tisztan fekszem az agyba es alvas kozben nem leszek annyira izzadt, hogy reggel ujra kelljen furodnom.
2023. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/144 anonim ***** válasza:
100%
#2: Kozvetlenul lefekves elott, nem utan.:) Elnezest a bakiert.
2023. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/144 anonim ***** válasza:
100%

Mi az istennyilát csináltok minden reggel fejenként egy órát odabent???

Tessék minden olyat kint csinálni, amihez nem kell feltétlenül folyóvíz. Kakilás-zuhanyzás után gyertek ki, és a fésülködés, hajszárítás, sminkelés, öltözködés, szemöldökszedés mehet a szobában is, max vesztek egy tükröt.

2023. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/144 anonim ***** válasza:
76%
Hát én nem értem mi a joneget tudsz egy órát tollaszkodni reggelente, de mindegy. Szívessegbol ott éltek a szüleid nyakán, evidens, hogy nektek kell alkalmazkodni. Korábban kelsz és kész,
2023. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/144 anonim ***** válasza:
92%
A családban mindenki reggel önkielégít?
2023. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/144 anonim ***** válasza:
92%
Keljél fel 6 órakor. Nekem senki ne mondja azt, hogy fel óra nem elég a fürdőben, ha meg tényleg nem elég, akkor keljel még korábban.
2023. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/144 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem. Te mikor kezdesz?

Egyébként értem, hogy azvaró, ha sok időt eltölt, de most azt várnád el az öregtől, hogy ne menjen be az ÜRES fürdőszobába, mert esetleg neked és a párodnak kellhet valamikor a közeljövőben?

2023. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/144 anonim ***** válasza:
89%

Apád eddig is szuttyogott a reggeli készülődés közben? Ha igen, akkor miért várod, hogy változzon.

Ha pedig nem, csak mióta a kanid is oda költözött, úgy vedd célzásnak: húzzatok el onnan minél előbb. (Lásd még: passzív agresszió)

2023. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/144 anonim ***** válasza:
76%
6-os: Még a nyugdíjas apuka is! Csak neki másfél óra alatt jön össze a dolog, ezért van bent ennyi ideig. :-)))
2023. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!