Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ajándékot...

Szerintetek milyen ajándékot vegyek a barátnömnek? 14 éves és ojat szeretnék ami nem túl drága és nem arra megyek hogy minél nagyobb legyen hanem h inkább minél emlékeztesebb légyszi adjatok jo ötleteket

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vesszők és OLYAT!
2010. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kettötök fényképe egy közös,szép keretben,szépen becsomagolva,kidíszítve.(szivecskékkel,virágokkal,kedvenc együttes képével-persze a stílusotokban hogy ne legyen nyálas),egy finom tábla csokival vagy bombom-mal eggyütt...pl....ja,és olyan-nem ojan!!!!!
2010. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Második: bombom? Hát az se semmi, ne haragudj...


Kérdező: valami program? Koncert, vagy bármi ami kb egybeesik a szülinapjával?

2010. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem tok róla.de holnap tart bulit és arra akarok vinni neki vmit :D

de amugy gondoltam arra hogy vaínnak ijen kis könyvek amire rávan irva h a legjobb barátnőnek vagy vmi ijesmi és vannak benne idézetek már láttam valahol ojat csak az a baj h nem találom a neten :S:S pedig megakartam nézni h mennyi.

amugy tudjátok h mire gondolok?

2010. okt. 9. 15:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Második: együtt, bonbonnal...


Kérdező: valamilyen illatgyertya, mécses, kedvenc könyv, egy szép/aranyos karkötő vagy valamilyen más bizsu...

2010. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a legeredetibb ötlet szerintem egy közhelyekkel teleírt könyv, amit minden sarkon meg lehet venni. Egyébként meg honnan a bánatból tudna neked ötletet adni, hogy mit vegyél a LEGJOBB (akit elvileg te ismersz a legjobban...) barátndőnek? Ráadásul legyen személyre szóló... úúúúúú
2010. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak ugy kérdeztem h ti mit venétek egy 14 éves lánynak ne fujd már fel
2010. okt. 9. 15:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, hogy holnap lesz? Jó időben kezdted az ajándékkeresést... Akkor lehet, hogy mégis a közhelyes és személytelen idézetes könyvecske lesz belőle, bár szerény véleményem az, hogy bármit, csak azt ne. Amúgy nagy könyvesboltokban, Libriben, Alexandrában tudsz venni olyat, a pénztár környékére rakják mindig, és olyan 2000 forint körül vannak.

Inkább akkor vegyél neki valami jó könyvet, vagy akár valami kozmetikai csomagot, vagy valami rucit (póló, pulcsi).


Harmadik voltam.

2010. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bon-bon-os vagyok! A fényképhez ajánlottam hogy mégsem menjen egyedül! Azonkívül csokit is írtam,nem csak bon-bon-t! Mindnki hogy kapott erre a szóra,egy finom édességnek mindig mindenki örül,de nem egyedi a fénykép egyedi amit te magad készítesz keretezel be! Amit te magad készítesz vagy legalábbis részben te csinálsz az az egyedi! A mai fiataloknak mániájuk hogy hú de menö mert de jó sokba került!!! Ez nem igy van,15 éves lányom van,ismerem a tinédzserkort! Talán egy teáltalad készített finom süti is szép ajándék lenne,a fénykép mellé! Egyedit kérdeztél.Amit veszel a boltban nem lesz az!!! Ja és az ojan még mindig ojan???? Helyesen írva:olyan!!!!
2010. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát először is tényleg grat, h csak szombat du. jut eszedbe, egy nappal előtte, amikor már nem lesz egy bolt sem nyitva...


az ajándék meg nem kor függő, sajnos nem tudok segíteni, csak TE tudhatod, mi lenne számára különleges, miket szeret csinálni, olvasni, mi a kedvenc filmje, zenéje...stb. a Közös kép nagyon jó lenne, de ilyenkor már nem fogod tudni sehol előhívni és bekeretezni sem...

2010. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!