Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves vagyok és szeretnék...

18 éves vagyok és szeretnék venni egy 250cc-s gyorsulási, naked vagy túra sport motort. Milyet ajánlanátok ami nem annyira drága max 500ezer és jó is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A legjobb gyorsulási 250ccm-be 4T-ben a zxr, ha 2T akkor RS

Csakhogy elvileg egyiket sem vezetheted korlátozottal mert mindkettő meghaladja a 25kw-ott, zxr asszem 30 kw körül rs meg jócskán több, de mindkettő nagyon fasza, meg el lehet ezt sumákolni...zxr kb 300-ba van RS meg talán 400-500-ba de arra készülj fel, hogy RS rengeteget zabál(és ha kezdő vagy egyiket SEM AJÁNLOM, most még lehet, hogy úgy vagy vele, hogy majd normálisan mész, de hidd el, nem fogod kibírni és sok olyan szituáció van amihez rutin kell..)

Amúgy nem kötekedésből, de 18 évesen fél millás moci neked még nem drága?Mármint "Milyet ajánlanátok ami nem annyira drága max 500ezer és jó is?" szerintem ennyi idősen ez elég komoly pénz...

2011. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen géped volt idáig?


Mert ha ilyen motorral kezdesz,akkor meg fogsz halni.

2011. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már vezettél egy hasonló mocit azt mondanám hogy oké és vehetsz egy komolyabb gépet, de ha elég erős géppel kezdesz akkor a szomszéd utcáig juthatsz el maximum egyben. Szóval először kezdj kisebbel.
2011. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van egy haverom, szintén 18 évesen azt hitte tud motorozni,kezdésnek ő is hasonló mocit vett (KTM), azóta fizeti a motor hitelét a semmire, mert a csilli-villi mocija rommá tört.

Asszem majdnem fél évig volt a srác kórházban, a sérüléseit inkább nem is mondom.

2011. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nálunk tegnap szenvedett balesetet két vagány, az egyik a helyszínen meghalt, a másikért még küzdenek...

Csak óvatosan.

2011. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És nem is kell ahhoz idiótán motorozni hogy történjen valami, elég ha csak egy autós figyelmetlen.. Ott bizony nem fog meg a légzsák, meg a kaszni.
2011. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt egy 150cc Kymco Dinkem de eladtam és szeretnék egy nagyobbat, hát azért nem vagyok állat h egyből tökig húzoma gázt..meg aztán ha megvan a jogsi akkor csak van egy kis gyakorlata az embernek.
2011. aug. 23. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
ETZ elég lesz hidd el... azután a 150es kínai csoda után.
2011. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát azzal a jogsival nemsok azért
2011. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Gondoltam, hogy ezzel fogsz érvelni, hogy "van annyi eszem"

Most erre jól figyelj:NEM LESZ!

A jogsin szerzett "rutin" meg annyira jó, hogy el tudj indulni kb...Bár hiába mondunk neked akármit akárhányan, Te úgyis megveszed és nagy eséllyel egy fán fogsz kikötni, mert neked 1 ETZ nem elég kezdésnek...Pedig hidd el, hogy annak nagyobb a feelingje..(van 750-es gsxr-em és az ETZ-s korszak sokkal jobb volt, haverjaim szerint is...csak hát ugye azzal nem lehet ringezni stb de rutin szerzésre maximálisan tökéletes)

Lehet parasztságnak fog hangzani, de valahogy nem tudom sajnálni az olyanokat akik (feltételezhetően nem önerőből szedtek össze)nem becsülik meg a kisebb motorokat, hanem egyből nagy kell nekik és ezzel balesetezni is fognak, hogy mi ebbe nekünk az előny?Olcsó motor alkatrész utánpótlás!Szóval csak hajrá, de ha nem akarsz statisztika lenni, akkor hidd el, hogy nem fogod kibírni, hogy ne húzd neki és inkább kezdj egy kisebb teljesítményűvel!


De persze ha hajthatatlan vagy akkor ott a zxr/rs gyorsasági kategóriának a 250ccm királyai...

2011. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!