Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, hölgyek!ha van...

Anyukák, hölgyek!ha van mostoha fiad/lányod milyen vele a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó. Pedig már 12 éves volt, amikor megismertük egymást, nem kiskorától ismerem. Mindig örülök neki, ha nálunk van. Azért is, mert nekem nem lehet gyerekem. Így van egy pótfiam 😊
2023. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
sajnálom hogy nem lehet gyerkőcöd,minden jót kívánok,
2023. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Az a legszebb mikor ilyen jó kapcsoalt alakul ki köztetek, mint nálatok első. :)
2023. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

13 volt amikor megismertem. Már 8 éves a lányom is. Az apjukkal szétnentünk a lánya velem maradt...már külön él.

Teljesen jó volt mindig is a kapcsolatunk a mai napig.

2023. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2., 3.: Köszönöm!
2023. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos semmilyen, mivel a párom lánya nagyon szeretett nálunk lenni és engem is, ezt az anyja annyira nem nézte jó szemmel, hogy teljesen eltiltotta a kislányt és minket állított be rossznak. 3 éve sajnos nem tartjuk vele a kapcsolatot
2023. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
6-os, elég szánalmas a férjed, amiért nem tartja a saját gyerekével a kapcsolatot - bocs, neki r. kényelmes, hogy anyuka adott egy ürügyet rá, holott ha akarná, látná a saját lányát, csak tenni kellene érte.
2023. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7es sajnos ez nem ilyen egyszerű, ne ítélkezz amíg nem vagy a mi helyzetünkben. Éveken keresztül futkoztunk gyámügyre, bíróságra, kb semmi segítséget nem kaptunk, annak meg semmi értelme, hogy mi is meg a gyerek is gyomorgörccsel gondoljon a láthatásra, mert az anyja folyton belénk kötött, azért is hatalmas cirkusz volt mert pl elvittük fürdőbe a gyereket és szerinte miattunk lett beteg, a gyerekben meg folyton lelkiismeretfurdalást keltett amiért jól merte éreznie magát velünk.
2023. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Egy végtelenül hálátlan feladat.

Sajnos nem is a gyerekek a hibásak ha mi a gonosznak vagyunk titulálva édesanyuk által.Az én esetemben felnött gyerekkel ismertem meg a férjem.Olyan ügyesen manipulált mindent hogy nem hogy engem de a saját apját nem vette a gyerköc még kutyába sem.A férjem egy szál táskával jött hozzám.

A mai napig mindenkit akit csak lehet ellenünk manipulál.A 30+plusszos gyerekét még tömni kéne pénzel.Mire fel??Mikor apuka olyan egeszségi állapotba van hogy annyi a jövedelme ami még a saját megélhetésére sem elég.Az hogy én ezt így válaltam ahoz anyukának köze nincs.Az egy más kérdés hogy ez rettenetesen bosszantja őt.De egy felnött gyereket aki nem tanul és olyan csodálatosam bánt velünk nem támogatom a saját erömből.

2023. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!