Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félárvák, akik elvesztették...

Félárvák, akik elvesztették az édesanyjukat és az apjuk újranősült. Nektek milyen a kapcsolatotok a mostohátokkal?

Figyelt kérdés
Próbál úgy viselkedni, mintha az anyátok lenne vagy inkább csak barát? Esetleg ellenségeskedő, parancsolgató?

2018. júl. 31. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ő úgy gondolta, hogy ő az anyám. Meg, hogy én elfogadom őt az anyámnak. Nagyon paraszt vagyok vele
2018. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Kit kell szidni?
2018. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: tönkretett, mert féltékeny volt rám.
2018. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
98%
Már múlt időben írom (elváltak), de nagyon rossz volt részemről. Szegény próbált mindent megtenni, hogy anyámnak tekintsem, de az csak olaj volt a tűzre. Én tiltakoztam, és a lehetséges minden formajaban próbaltam a tudtara adni, hogy soha nem lehet az. Érzékeny nő volt, nem is bírta sokáig, elment, és elvált apamtól. Nagyon megbántam, hogy nem tudtam jól kezelni az egész helyzetet, mert én vele és nélküle is ugyanúgy szenvedek anyu miatt, de ezáltal apámat is a szomorúságra és az egyedüllére ítéltettem. Én és tesóm is elköltöztünk már otthonról, sajat családunk van, apu meg full egyedül...tényleg rossz
2018. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!