Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányomnak pircing? Mi...

14 éves lányomnak pircing? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 10:54
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
73%
hova?
2010. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%
Én nem repesnék az örömtől... talán inkább várjon 16-ig, aztán ha akkor is kell neki, akkor lyugassa magát nyugodtan. Azért említsd meg neki, hogy nem nagyon fogják komolyan venni a későbbiekben, és amint munkát akar majd keresni, úgyis meg kell szabadulnia tőle. Egyébként még mindig jobban jár a piercinggel, amit bármikor kivehet és beforr a helye, mint egy tetoválással ;)
2010. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
34%

az én gyerekemnek tuti nem engedném

bár ahol ez a kérdés felmerül, ott nem csak a gyerekkel van baj

2010. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
29%
Te vagy a legnormálatlanabb ha megengeded neki!! Ennyi.:)
2010. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
73%
hát attól függ hova,mert nem mind1
2010. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
49%

Egyértelműen ne engedd. Én biztos nem engedném. Lövessen több fülbevalót, nálam ez bejött... Sokáig akartam, de teljesen elfeledkeztem róla ahogy nagyobb lettem, és már örülök, hogy nem hagyták a szüleim, hogy csak azért mert akkor hirtelen megtetszett, megcsináltassam. 7 fülbevalóm van jelenleg, és én ezzel elvagyok. Persze ha most, hogy elmúltam 18 éves, akartam volna, engednék már, de rájöttem hogy nem is kell nekem. Ha neki ezután is kell, akkor már oké...De ehhez meg kell érni, szerintem.


18/L

2010. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
80%
Inkább a tudtoddal csinálja meg, mint titokban, én el is kísérném, aztán ki tudja, vagy időszakos hóbort, vagy nem. Nekem nem tartozik hozzá a személyiségemhez, másban élem ki a stílusomat, de nem zavar, ha valakihez hozzátartozik.
2010. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy, hogy hova, és milyen. Szerintem ilyen korban még hanyagolható, de pl. orrba egy kis gyöngy szerintem nem nagy gond. Neked kell eldöntened, beszéljétke meg, keressetek egy köztes megoldást (mondjuk majd egy év múlva, vagy hasonló). Ha mindent megtiltasz neki, akkor csak elűzöd magadtól, és titokban fogja megcsináltatni.
2010. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
66%
a köldökébe megengedném 2 év múlva, az orrába 3 év múlva.
2010. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%
Hová? Milyet?
2010. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!