Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkori traumák sorozata...

Gyerekkori traumák sorozata és családon belüli erőszak okozhat felnőttkori szexuális problémát férfiak esetében?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, de még mennyire.
2023. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, igen.
2023. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Nem csak férfiaknál.Nőknél is. És tart addig amig a lelked fel nem tudja dolgozni.

Amig a feleszmélés, feldolgozás, gyógyulás folyamatának elején vagy, addig értéktelennek tartod a tested. Egy árucikknek-mint ha a lényed külön vált volna tőle.

2023. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
A prostituáltak és a szellemi ragadozók 100%-a átesett gyerekkori szexuális zaklatáson. A szexuális ragadozók (pedofilok) kora kisgyermekkorban 4-5 évesen már. Van aki korábban. A kamaszkori zaklatott áldozatokból válik a prostituáltak zöme ki.Legyen az férfi vagy nő.
2023. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
A homoszexuálisok szintén 100%-a átesett gyermekkori molesztáláson 5-10 éves korukba.
2023. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5: erről van statisztika?
2023. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy nagyon kemény téma, és nagyon meg kell erősítened a lelkedet, ha belefogsz a kutatásba, és a felgöngyölítésébe, mert mennél jobban ásod bele magad, annál mélyebb és keményebb dolgok jönnek napvilágra. Nem csak információban, hanem az adott illetőben is. És ha valaki szükségét érzi akkor forduljon pszichiáterhez, ha nem érzi magát elég erősnek a feldolgozáshoz. Ha elég erős vagy akkor is meg fog viselni pár hónap, pár évre a feljött információk.Amik rejtőznek.


Ezért én ammondó vagyok, hogy manapság mindig megbélyegzik azokat a szülőket akik ugymond "túlféltenek". De sajnos olyan világot élünk, hogy minden szemmel vigyázzatok a gyermekeitekre.


3x próbálták az én egyik gyermekemet betámadni. Mégpedig a "szomszéd bácsi" aki előzékenyen ajánlkozott nálunk füvet vágni ingyen, mert ő "ráér" és csak segíteni akar az asszonykán aki szegény annyit dolgozott.. 5 éves volt a nagylányom. Hála Istennek nem sikerült neki, mert már a szándékáról is tudtam. és azonnal léptem én is, és a férjem is. Nem tudott közelíteni a gyerekhez.

2023. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

6 Én szellemi oldalról kezdtem a témát közelíteni, és úgy jöttek az esetek és hasonlítottam össze-így jött ki. Aki nem hisz a szellemi dolgokba annak kicsit nehezebb a dolga, de ha figyelsz az eetekre, és elkezded kategóriákba rakni kijön a matek.


A ragadozóknak is meg van a szerepük ebben az ócska "játékban-de ők is egykor valaha áldozatok voltak.

2023. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

#8: Te egy arányt mondtál (100%), ez egy egzakt dolog, és méréssel bizonyítható.

A leírtak alapján benned már régóta van egy narratíva, és az eseteket is az alapján fogyasztod. Pedig van a homoszexuálisok között bőven, akit nem ért szexuális bántalmazás.

2023. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Hogyan tudnék segíteni ennek a férfinek én, mint a párja?

Már jár pszichológushoz

2023. máj. 10. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!