Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul meg a nevelőapám...

Miért bámul meg a nevelőapám fia állandóan? Lehet hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Két éve élünk együtt, nem nagyon beszélek vele, van egy két fura szokása és nem szeretnék jóba se lenni vele. Anyámat egyszer ler*bancozta, illetve kiöntötte a kaját mert neki nem ízlett. Ezek után nem kérek a társaságából. Az van hogy amikor otthon vagyok, mindig végigmér engem, volt hogy hosszasan nézett, akkor felálltam és bementem a szobámba. Nagyon zavar hogy így bámul. Ő sosincs a szobájába konkrétan olyan mintha arra várna hogy lásson, mindig a nappaliba vagy a konyhába van, és akárhányszor elmegyek mellette bámul. Lehet csak az én paranoiám de szerintem.tetszem neki. Ami elég rossz mert ő 34 éves én meg 17. Szerintetek mi legyen? Én nem merek beszélni vele, anya meg azt akarja hogy jóba legyek a párja családjával.
2023. máj. 13. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
De jó is a mozaik...
2023. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Attól, hogy valaki rád néz, mikor egy helyiségben vagytok vagy elmész mellette, még nem lesz halálosan beléd esve.
2023. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Cameroon ***** válasza:
94%
A leirtak alapján én azt gondolom hogy csak azt akarja...
2023. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj anyukádal vagy apukádal hogy csináljanak azal a görényel valamit,kinek a házában laktok nem tudsz apukádhoz költözni??mert gondolom a mostoha faterod se szeret,és anyukád vagy a párja mit szólt hogy le ribaozta??
2023. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Mit keres ott 34 évesen az a kretén?
2023. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na és a nevelőapád mit szólt hozzá hogy leribizte a párját?
2023. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Oké hogy legyél jóban a párja családjával, de ne mindenáron. Valószínűleg vagy ki akar nyírni, vagy meg akar kettyinteni. Kétesélyes. Ne maradj vele kettesben sose.


Ötös! Mondjuk nincs pénze elköltözni egyedül?

2023. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
90%
Fogadjunk, hogyha ott él még 34évesen, nem képes megállni a saját lábán, és nincs is senkie. Ha nem is "tetszel" neki, megakar d*gni. Tuti esténként rólad álmodozik az ágyban.
2023. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti megakar kettyinteni, a helyedbe csuknám az ajtóm.
2023. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Veletek él az anyád új kanjának a 34 éves férfi rokona. Én vagyok az egyetlen, aki ezt nem hiszi el?
2023. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!