Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnál a középkorú...

Mit válaszolnál a középkorú anyukádnak, ha erről kérdezne meg téged?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezné, hogy mit szólnál hozzá, ha strandoláskor tangabugyit venne fel hagyományos bikini alsó helyett, abban az esetben, ha még jártok együtt strandolni. Úgy érzi, nőként jót tenne az önbizalmának, ha merészebben öltözködhetne, akár a strandon is. Régebb óta gondolkodik már rajta, de egy megerősítést szeretne, hogy felvegyen-e tangát vagy inkább ne, meg hogy téged zavarna-e, ha a meztelen fenekét látnád egész végig.

2023. máj. 16. 14:46
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
20%

A fia vagyok vagy a lánya?


Akármi is, miért kellene egész nap a meztelen fenekét látnom?

Ha jól karban van tartva, támogatnám.

2023. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
95%

Azt, hogy ha ő ettől jól érzi magát akkor tegye.

Nyilván ha nem egy olyan alkat és viccet csinálna magából, ezt is közölném vele, de a döntés joga az övé.

2023. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
66%
Pff, rohadtul nem érdekel, de ne legyen már olyan szánalom, hogy a gyerekétől kér erre engedélyt.
2023. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
86%
Ha jobban érzi magát ettől vegye fel a tangát.
2023. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
6%
Az igazsággal az a baj, hogy...?
2023. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
11%
Fiú vagy vagy lány?
2023. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
15%
Incel családoknál biztos menö, normális ember meg nem nézegeti a saját anyjának a fenekét, még tangában sem.
2023. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, te hány éves vagy, édesanyádtól viszont rendes dolog, hogy kikéri a véleményed és figyelembe veszi, hogy te hogy éreznéd magad tőle.


Most már csak az a kérdés, hogy elég jó karban van-e a kérdéses testrész ahhoz, hogy közszemlére tegye. Ha erre a válasz az, hogy nem, akkor mondd meg neki, hogy szerinted jobban áll neki a hagyományosabb, szolidabb fazon.


Ha viszont elég jól néz ki, akkor anyu legalább nem nevetteti ki magát (vagy nem borzasztja el a vizuális környezetszennyezéssel a többi embert), a kérdés ekkor tényleg az, hogy te mit gondolsz róla. Elmondhatod azt is, ha zavar, azt is, ha neked ez belefér, azt is, ha fogalmad sincs, de azért első alkalommal hozzon már egy tartalék szolidat is, hátha nagyon cikinek érzed, hogy minden fickó 12 és 99 év közt azt fixírozza (és közben azon gondolkodik, hogy vajon a lánya is ilyen szerencsés génekkel rendelkezik-e).

2023. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
76%

Hát nálunk én vagyok a középkorú. Az idősebbik lányom meg is halna szégyenében, ha így kéne velem mutatkoznia nyilvánosan. :D

A kisebbik lányom szerintem megmondaná, hogy ízléstelen, és az én fenekem én dolgom, de szerinte hülye ötlet. A fiam meg nem is értené a kérdést. :D

2023. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
8%
Mér lettem le pontozva? Csak tudni akarom. Illetve lányok ezt megbeszélik egymással fiúknál kellemetlen
2023. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!