Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnál a középkorú...

Mit válaszolnál a középkorú anyukádnak, ha erről kérdezne meg téged?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezné, hogy mit szólnál hozzá, ha strandoláskor tangabugyit venne fel hagyományos bikini alsó helyett, abban az esetben, ha még jártok együtt strandolni. Úgy érzi, nőként jót tenne az önbizalmának, ha merészebben öltözködhetne, akár a strandon is. Régebb óta gondolkodik már rajta, de egy megerősítést szeretne, hogy felvegyen-e tangát vagy inkább ne, meg hogy téged zavarna-e, ha a meztelen fenekét látnád egész végig.

2023. máj. 16. 14:46
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
38%

Hu, nem fogjak nyilvanosan kirohogni, nagyon sok idosebb no jar strandolni igy, kover nok is. Ha valaki a sajat barati tarsasagaban diszkreten kirohogi azt ugy se hallja, es a tangan kivul rohognek azok azon is ha kover vagy, ha narancsboros vagy, ha odivatu a bikinid szine stbstb


Masreszt, nem erdekel ki milyen furdoruhaban van, az se erdekel ha anyam ilyet venne fel.

2023. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
23%
Én semmit nem szólnék neki, de konkrétan ezzel csak azt éri el, hogy kinevessék. Lehet akármilyen csinos és fiatalOS, attól még nem lesz fiatal szexi csaj, max egy vén k.vanak fog tűnni.
2023. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%
Azt vesz fel amit akar. Egyébként sokkal ízlésesebb fazonok vannak mint a tanga...
2023. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
29%

"Sajnos az agyukkal nem tud kérkedni a nők többsége.

Így el kell róla terelni a figyelmet, így marad a tanga."


Hogy ez mekkora nagy igazság! :D


Én is úgy vettem észre, hogy az okosabb, gondolkodó nők visszafogottabban öltözködnek, míg a butábbak a testük mutogatásával operálnak, szóval meg tudom erősíteni az 50-es hozzászólót!

2023. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
62%

A középkorú nők annyira ki vannak már éhezve, hogy kénytelenek seggmutogatós tangában riszálni a strandon, hogy valami lúzer pasast sikerüljön kihalászniuk a "futottak még" kategóriából, és persze nagy esélyük van a gyengénlátók között is.

Ez náluk a kapuzárási pánik.

2023. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
88%
Nem szólnék semmi. Azt vesz fel, amit szeretne.
2023. máj. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
72%
Hogy strandra megyünk, nem a kokainbáró jaktjára cidázni.
2023. máj. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos az az igazság, hogy a nők egy nagy része nem a "jó nőkhöz" hasonlítja önmagát, hanem mindig keresnek egy náluk rondábbat, egy kövérebbet stb... és azokhoz képest gondolják magukat rendkívülin csábítónak.

Ráadásul abban a korban kezdik el mutogatnia a bájaikat (vagy inkább a hájaikat) amikor már marhául nem kellene. Egy strandon meg főképpen nem, mivel ott igen nagy a konkurencia csinos és fiatal, jó alakú lányokból.

Egy börtönben nyilván nagyobb sikereket érnének el a kiéhezett rabok között.

Viszont a strandon egy "öregedő" negyvenes és kapuzárási pánikkal küszködő nő a nagy méretű narancsbőrös hátsójával már csak nevetség tárgya lenne, miközben olyan vizuális környezetszennyezésben részesíti ill. borzasztja el a gyanútlan strandolókat, hogy ezek után -közülük- sokan felsírnak majd álmukban...

2023. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
27%
Támogatnám!Nőként nekem is jól esik,nem tagadom. 44N
2023. máj. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy a tangás fenékmutogatás miért növeli az önbizalmat. Ne attól érezd magad nönek, hogy kirakod a feneked. A nöi kisugárzás belülröl jön, a test mutogatása meg inkább rib@ ncos kisugárzást ad.
2023. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!