Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyja mért akar...

A barátom anyja mért akar anyám-asszony katonáját nevelni a fiából?

Figyelt kérdés

Borzalmas,engem nem félt úgy anyukám pedig lenne rá oka,17vagyok, lány.

A barátom már 23 éves és van munkahelye is,nyugodt életet él.

Akkor is hivogatja az anyja mikor csak moziba megyünk: hogy időben hazaérjen,sötétedés előtt,nehogy baj legyen mert kocsival vagyunk.(alig van forgalom a környéken,és 5-6éve van jogsija).Ha kinyom egy pattit már hozza a fertőtlenítő sprayt halálfélelemmel az arcán...

Nem csoda,ha manapság a nőknek kell hordani a nadrágot...muszály!

De egyben a nők teszik ilyenné a férfiakat?Mi a véleményetek? (ÉN SZERETNÉK IGAZI FÉRFIT MAGAM MELLÉ)


2010. okt. 10. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Intelligenciádnak csak a csillagos ég szab határt...
2010. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Tudom, kekeckedésnek tűnik, de: [link]

Amit leírtál, abból úgy tűnik, hogy lenézed a srácot. Akkor miért vagy még vele? Abba nem kéne beleszólni, hogy a saját gyerekét hogy neveli/nevelte az anyja.

2010. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
a véleményem az, hogy az bizony muszáj.
2010. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom már miért nézné le a srácot, ne írjatok ilyen hülyeségeket.


Kedves kérdező! Vannak ilyen emberek, mert nem tudod az anyját megváltoztatni. A pasidat ez nem zavarja? Párom, és a tesóm sem bírja pl elviselni ha erőltetni akarják hogy egyen stb..

Szóval az a kérdés hogy a párod hogy bírja ezt?

2010. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Egy szem fia? Ha igen akkor azért. :)

Viszont ha a gyerek meg hagyja, hogy így viselkedjen vele az anyja, akkor meg is érdemli.

Ezzel csak azt éri el a kedves mama, hogy minden nő elmenekül a fia mellől, mert az anyja még szex közben is felhívja... Semmi baj azzal, hogy valaki szereti a gyerekét, de már nem 5 éves, nem kell tutujgatni.

2010. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem 5 éves, de nem is 40 éves tapasztalt felnőtt. 23 évesen még nagyon fiatal, nemrég jött ki a gyerekkorból és szerintem érthető, hogy az anyja aggódik. Jó, a pattanásos dolog túlzás, de az, hogy félti, hogy ne legyen balesetetek, szerintem természetes. Nekem ugyan nincs gyerekem, de ha belegondolok, én is halálra aggódnám magamat. Esetleg a barátod kérje meg az anyját, hogy inkább sms-t írjon és azt se napi 10szer, de úgyis az a lényeg, hogy a barátodat mennyire zavarja. Ha neki így megfelel, nem tudsz sok mindent tenni.
2010. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, hogy a kérdésedre a választ nem tudom, de nyugi nem csak a barátod anyukája ilyen. Ugyanis anyukámnak van egy barátnője. Ha néha elmennek a városba beszélgetni, meg ilyenek. Akkor a csajt állandóan hívogatja az anyukája. Egyszer amikor nálunk volt, akkor is ez volt. Hogy mikor megy már haza, meg már kezd sötétedni. Pedig neki van egy huga is. Ja és ez a csaj már 30! éves.
2010. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

A legtöbb gyerekét egyedül nevelő anya képtelen tudomásul venni,hogy felnőtt a gyereke! Ha a gyerek lázad,akkor a szemére hányja,hogy feláldoztam érted az életem,hálátlan vagy stb.

A gyerek pedig lelkiismeretfurdalást érez,és nem akarja megbántani az anyját,ezért tűr. Közben nem veszi észre,hogy az anyja tönkreteszi az ő életét is.

2010. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, ott a pont! És különösen igaz ez a gyerekét egyedül nevelő fiús anyákra.
2010. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az anyuka valószinű magányos és nem akkarja elvesziteni a fiát. Amúgy a barátod 23 éves felnött férfi őt már nem lehet nevelni. Valószinű ő már elfogata hogy ilyen és ráhagya csak te fújjod fel a dolgot.
2010. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!