Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem hibáztatnak ha...

Miért engem hibáztatnak ha nem én voltam az aki felrúgta a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

36.hetes kismama vagyok és nemrég kiderült a párom más nők iránt "érdeklődött"...

Nekem ez nem fér bele semmiképp egy kapcsolatba így hiába a babák nem tudtam vele maradni.

Ez már menthetetlen de sem őt sem a családját nem szándékozom eltíltani a gyerekektől, nem akarom ők rajtuk csattannyon majd ez.

Sokat küzdöttünk a babákért én nem gondoltam volna, hogy ezt megteszi velem , de nem pocskondiázom őt elég ha magamban ezt valahogy feldolgozom.

Az anyósom és apósom viszont szinte zaklat és megaláz mindenki előtt. Engem hibáztatnak és én ezt már nem bírom. Tudom ez gonosz dolog és tényleg nem fogom eltíltani a gyerekeket tőlük de ha csak ordibálni fognak jönni ha megszületnek a kicsik nem fogom beengedni őket.

Azt tanácsolták, hogy inkább a láthatást a gyámügynél engedjem ne az otthonomban. Ez jó ötlet? Nem fog ettől mégjobban elmérgesedni a helyzet?



2023. máj. 20. 17:47
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
90%
Ez a párod hibája.Miért lenne a te hibád? Terhes vagy, főleg 36 hetes nyilván szexuálisan nem elégited ki őt, ez normális, de nem elfogadható hogy megcsal.Mi a megcsalás oka? Miért érdeklődött más nő iránt ha egyszer család alapitás elött álltok, amiért mint irod, megkűzdöttetek?Nagyon sajnálom az eseted :(
2023. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
90%

Majd a gyermekelhelyezési pernél fog eldőlni, hogy mennyi idő a láthatás és az hol történik.

Pici babánál gondolom nincs ilyen, de nagyobb gyereket màr elviheti magával az apuka és a nagyszülő is, természetesen csak meghatározott időre, visszaadàsi kötelezettséggel.

Szóval nem te fogod eldönteni, hogy mikor, meddig és hol láthatják a gyereket...

Egyébként teljesen megértelek, hogy elhagytad. A nagyszülők meg majd lenyugszanak...

2023. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
94%

A nagyszülőknek egyszerűbb téged hibáztatni, mint a gyerekükről elismerni, hogy egy féreg.

Szerintem adj nekik egy kis időt, hogy feldolgozzák az eseményeket. Ha cirkuszolnak és jelenetet rendeznek akkor igyekezzetek a találkozókat nyilvános helyen rendezni úgy, hogy van ott valaki, aki téged támogat. Vagy ha a volt pároddal maradt a gyerek érdekében egy jó viszony akkor őt megkérni, hogy vigye el a szüleihez.

2023. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
96%

3 éves korig nem igazán szokták engedélyezni a bírók, hogy a gyereket elvigyék.

Kérdező, ikrekkel vagy várandós?

2023. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

1

Nem tud magyaràzatod adni a miértre de nem a szexel volt gond, egyszerűen így döntött miért már csak ő tudja.



Milyen per?

Megegyeztünk itt a nagyszülőkkel van problèma, de az apukàval nem fogunk pereskedni hanem megegyezünk/megegyeztünk...

Még megsem születtek az még nagyon távol van, hogy bárki is elvigye öket.

2023. máj. 20. 18:48
 6/57 A kérdező kommentje:

4

Igen ikrek.

Abban pedig igazad van, hogy nem szokás csecsemőket engedni, hogy elvigyék.

Nemis engedném akkor sem ha kötelező lenne,majd ha már nagyobbak akkor azért az megint más.

2023. máj. 20. 18:50
 7/57 anonim ***** válasza:
31%
Onnantól kezdve, hogy az apuka a nevére veszi a gyereket, az övé is. Ha viszont nem éltek egy háztartásban, akkor kell róla egy hivatalos végzés, hogy ki neveli a gyereket. A másik szülő pedig mikor láthatja.
2023. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

7

Hát ha nem veszi a nevére őket is az övé ugyanúgy mind a két kicsi.

Egyébként megegyeztünk, hogy nem lesz pereskedés a gyerekek pedig nálam lesznek ő pedig ha szeretné majd látogatja őket, ezt majd hivatalossá tesszük de írtam nem ez a probléma forrása hanem a nagyszülők akikkel nem hiszem, hogy jó ötlet az otthonomban találkozni engedni ott, hogy láthassák a fiúkat.

2023. máj. 20. 18:59
 9/57 anonim ***** válasza:
96%

"Onnantól kezdve, hogy az apuka a nevére veszi a gyereket, az övé is. "

Nincs olyan jogi fogalom, hogy a "nevére veszi". A gyermek neve lényegtelen, az anyjáét is kaphatja. Az apának az apaságot kell elismernie, ha nem teszi, akkor lehet bírósághoz fordulni, ahol legrosszabb esetben genetikai vizsgálattal megállapítják, hogy valóban ő-e a gyermek apja.

2023. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

9

7 lombik után nálunk nem kételkedik senki az apaságban.

De a sok bonyodalom miatt az én nevemet fogják kapni, nincs apasági nyilatkozat sem.

2023. máj. 20. 19:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!