Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a gyerekek elfogadják, megszeretik azt a nőt, akiért az apukájuk elköltözött otthonról? Ha elméletileg az anya nem fűtögeti a gyerekeket.

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 11:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem túl kicsik és átlátják a dolgokat, akkor nem sok az esély rá.
2023. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk ez volt

Hét éves voltam, anyukám mondta, hogy miatta ment szét a családunk, de a csaj olyan kedvesen viselkedett, hogy azonnal megszerettem, és nem hittem el anyukámnak, hogy a nő tényleg ilyenre képes lett volna. Úgy igazán csak 13-14 éves koromban fogtam föl, mi történt, azóta úgy utálom, hogy azt szavakkal nem lehet kifejezni. Hogy szerepet játszott abban, hogy tönkrement mindenkinek az élete, akit szeretek, utána meg még volt képe jópofizni.

2023. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Pedig nem miatta ment szét a családotok hanem az apád miatt. Akit vinni lehet, azt viszik. Ettől függetlenül mélyen elitelendo a nő, azt elismerem.
2023. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem lehet rá esély. Ha az anya nem oltogatja őket ellene és az új nő is rendesen bánik velük.
2023. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%
Simán. Főleg ha már idősebb lesz, és átlátja, hogy nem minden fekete-feher, mennyi szerepe volt ebben az anyjának, mennyi az apjának.
2023. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
#2 Apád miatt ment szét a családod, nem a nő miatt. Őt nem utáltad meg?
2023. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
42%
#6, a család azért ment szét, mert anya és apa már nem tudtak nőként és férfiként funkcionálni. Olyan nincs, hogy csak az egyik a hibás.
2023. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
#2 Apádat hogyhogy nem utáltad meg?
2023. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk épeszű szülő nem osztja meg a gyerekével a válás miértjét, pláne nem okol egy harmadik felet érte. Egy kívülállónak sosincs esélye egy kapcsolatot szetrombolni, ha azt a benne lévő fél nem

akarja.

2023. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
62%
#7 Ja, és tök logikus ezért apa új nőjét utálni, akinek valószínűleg köze nincs hozzá, hogy ellaposodott egy házasság... 👏👏👏
2023. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!