Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt olyan, aki nem...

Volt már itt olyan, aki nem hívta meg az anyósát az eljegyzési bulira?

Figyelt kérdés

Jövő szombaton lesz egy kisebb összejövetel, hogy megünnepeljük az eljegyzést.

Az anyósom hevesen tiltakozik. Egy szomszédjának (aki mamámnak barátnője) elkotyogta, hogy ő majd jól tönkreteszi a bulit.

Miután kiderült, beismerte, hogy az a szándéka, hogy megakadályozza az eljegyzésünket.

Azt mondta nem velem van baja, csak szerinte korai 3 év után eljegyzést tartani. Egyáltalán nem érdekel a véleménye, ezek után.

Volt már valaki hasonló cipőben??


2010. okt. 12. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezen az összejövetelen kb 30an lennénk, család + néhány közeli barát.
2010. okt. 12. 18:28
 2/10 anonim ***** válasza:

korai? mi 5 hónap után tartottuk :))) 5éve vagyunk együtt,2gyerekünk van,de anyós még most sem tért magához.


ezzel nem tudsz mit kezdeni. mond meg neki,h szeretnél jóban lenni vele-ami azért nem árt-de ha neki nem célja ez maradjon otthon

2010. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyémen csak a szüleim és a párom volt. Az eljegyzés amúgy is a két fiatal magánügye. A lakodalom az más. Persze az furcsa, hogy ha ilyen sokan lesztek, pont az anyósjelölt nem lenne felkérve. De mi van, ha pletyka jár, s ő ilyet nem is mondott? Azért csak kellene vele beszélni. Mit mond a szemetekbe?
2010. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam/tunk vele beszélni. CSak azt hajtogatja, hogy várjunk még jövő télig. Mert ha akkor is együtt leszünk akkor ő áldását adja ránk.
2010. okt. 12. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Én az esküvőmről hagytam ki az apukám teljes pereputtyát nagymamástól, mindenestől. Nem részletezem, hosszú lenne.

Egyébként meg mi lenne jövő télen? Mitől jobb a jövő téli eljegyzés, mi fog történni addig? Reménykedik, hogy szétmentek?

Megtartanám a bulit, a barátok és a rokonok előtt csak magát járatja le, ha odamegy ilyen szándékkal. Egyébként is hogyan tudná tönkretenni? Megissza az összes pezsgőt? :)

2010. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mivel jobb a jövő tél...Gondolom addig lenne ideje minket szétszedni.


Én inkább úgy vagyok vele, hogy nem hívjuk meg, biztos ami biztos.

2010. okt. 12. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:

rossz hozzáállás! legyél te az okosabb!! később gond lehet hidd el!! a párod lássa h te pedig mindent megteszel h jóban legyetek. ez nagyon fontos!!! még ha a hátad közepére sem kívánod őt igenis hívd meg!!! nehogy később köztetek legyen gond az anyós téma!!!


minél utálatosabb te annál kedvesebb legyél!!! a párodnak meg mond meg h neked mennyire fáj h a nyós nem szeret téged,pedig te annyira szeretnéd!!


hosszú távon megéri higgy nekem!!! mert így a párodat magad mellé állítod és akkor már ketten lesztek egy "ellen" és akkor nem tud szétszedni titeteket. de ha ellenséges leszel vele hamar bogarat ültethet a fia fülébe és akkor ő nyer!


okosan!!!

2010. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19:15 adta a jó tanácsot. Hosszú távon jobb ha kedvesek vagytok egymással. Nem kell felkapni a vizet, hadd lássa az anyxósod, milyen jó menyasszonya van a fiának.
2010. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az esküvőmről hagytam azokat ki, akiket kb. 10 éve nem láttam és sz@arnak a fejemre.Nagymamám, anyukám testvére és családja. A ti eljegyzésetek, senkinek nincs joga beleszólni és senkit nem kötelező meghívni.Ne hagyd magad! Nem kell emiatt kellemetlenül érezned magad sem, ha megkérdezik, miért nem, nyugodtan elmondhatod, hogy azért, mert csak olyanokat akarsz ott látni, akik támogatnak.
2010. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg húzzátok fel a gyűrűt buli nélkül!Az eljegyzés az nem esküvő. Elég, ha ti tudjátok, hogy összetartoztok. Én sem ajánlom, hogy anyósoddal fasírtban legyél, mert ő csak a párod édesanyja, lehet, hogy kénytelen kettőtök között vívódni, ha látja az indulataidat iránta. Inkább ő maga fogalmazza meg magában, hogy az édesanyja igazságtalan veled szemben. Valami oka van, ha jövőre már nincs ellenvetése. Mutassátok meg neki, hogy nincs oka aggódni!
2010. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!