Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyobb...

Miért van az, hogy nagyobb veszekedések után a párom az eljegyzési gyűrűket nézegeti?

Figyelt kérdés
Régóta szó van eljegyzésről, de egyelőre jegeljük a témát. Viszont már kétszer láttam, hogy veszekedés után nézegeti a gyűrűket. Most ez azért van, mert fél, hogy elveszít, és inkább megkéri a kezem??
2011. nov. 17. 10:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
szerintem úgy gondolja, ha (végre) elvesz feleségül, akkor birtokolhat a gondolataiddal és a véleményeddel együtt, magyarán befogja szádat és nem lesz vita.
2011. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az előzővel,meg akar magának tartani....Félti magát!
2011. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Vagy azon gondolkodik, hogy kell-e neki ez a kapcsolat?
2011. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm is így lett eljegezve...3x is (ugyanaz a pasi) majd házasság és 2 hét után válás....

Persze ez egy eset és elég szélsőséges csak arra akartam kilyukadni hogy szerintem beszéljétek meg pontosan merre tartotok hogy álltok és mit éreztek......nehogy kötelességnek érezze a béküléshez...

2011. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legnagyobb hülyeség amit csinálhat ( vagy csak azt reméli megenyhülsz tőle) akkor kell eljegyzés amikor minden jó és szuper, a veszekedést meg a tüskéket nem űzi el még a jegygyűrű sem. Sokan beleesnek ebbe a csapdába, és általában rossz vége lesz.
2011. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

Veszekedés után tuti inább azon gondolkodik hogy kell e ez a kapcsolat, és hogy ha már most veszekedés van, akkor akar e téged egyáltalán.

"Most ez azért van, mert fél, hogy elveszít, és inkább megkéri a kezem??"...pont hogy azon gondolkozik hogy el akar e egyáltalán venni téged.

2011. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De ha azon gondolkodik, hogy el akar-e egyáltalán venni, akkor miért nézegeti a gyűrűket?
2011. nov. 17. 11:10
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
Mert a gyűrű a házasság jelképe. lehet, hogy azon gondolkodik, hogy már csak a gyűrű köt össze titeket. Nagyon nagyon kétlem, hogy azon gondolkodna, hogy mihamarabb meglegyen az esküvő és magához láncoljon. Ő menni akar.
2011. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Veszekedésnél szoktam mondogatni neki, hogy nem muszáj nekünk együtt élnünk. Fel is út le is út. Egyszer még sírt is, amikor ki akartam dobni. Ha menni akarna, akkor már ment volna, szerintem. Meg tényleg, azt nem értem, ha NEM akarna elvenni, akkor miért keresne rá konkrétan a gyűrűkre, hogy milyen fajták vannak, mennyibe kerülnek, stb.
2011. nov. 17. 11:16
 10/26 A kérdező kommentje:
Amúgy 3 éve vagyunk együtt, két és fél éve együtt is lakunk.
2011. nov. 17. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!