Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a saját...

Van itt olyan, aki a saját szülei kihasználtak pénzügyileg?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

akit vagy szüleit? honnan hianyzik:-)


biztos van

2023. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Engem kihasználtak
2023. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akit bocsánat
2023. jún. 25. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem.28 éves koromban ő ajánlja fel hogy fizeti a közös családi nyaralásunk, mivel mi épitkezünk.Nem terveztünk nyaralni a kiadások miatt szóval igencsak jószívű. Sajnálom nagyon akit kihasználnak a szülei.Meg akinek azt mondják hogy felneveltelek, mindent kifizettem , tartozol..Milyen anya az ilyen? Nem tartozom semmivel, ök akartak gyereket, senki se kérte hogy világra hozzák, ahogy én sem.
2023. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szüleim gyakorlatilag elrendeztèk az èletüket azzal hogy a testvèrem meg engem megcsináltak. Soha nem támogattak minket sem anyagi, sem lelki, se bármilyen más szempontból. Ès most mègis van bőr a kèpükön, hogy tőlünk kèrjenek. Anyám egy szociális eset, egy bejelentett munka ève nincs, vagy "gyereket nevelt" vagy depressziós volt vagy skifozofrèn volt, ha össze is szedte magát, akkor is csak feketèn elment ide-oda takarítgatni. 3-4 havonta jön az sms hogy kène 50-60 ezer ft...meg a tesómank is jelentkezik..így aztán valameddig elèg a pènz, szerencsère nem iszik,nem cigizik, tènyleg kajára ès számlákra megy el a pènz. A szüleim elváltak, külön próbálnak "boldogulni". Apám meg egy akkora sóher... Szerinte teljesen rendben van pl az, ha a beteg nagymamámnak mi vesszük meg a gyógyszereit, mert hát mi úgyis többet keresünk mint ő.... De hát mit tehetnènk? Inkább kifizetjük, elrendezzük a gyógyszereket, mint hogy a nagyinak a sóher disznó apámtól kelljen kèrnie, a pszichiátriai eset anyánkkal meg ha törtènne valami, ès nem segítettünk neki, akkor nagyon megbánnánk. Vajon mi lenne velük ha mi is annyi támogatást adnánk, mint amennyit mi kaptunk?
2023. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti van ilyen.
2023. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Apám elherdálta a család vagyonát, az eltapsolt felvett hitelét nekem kellett végtörlesztenem, mert nem szerettem volna a híd alá menni. Testvérem egy forinttal sem szállt be. Mondanom sem kell, hogy egyikkel sem vagyok beszélőviszonyban.
2023. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kemény dolgok ezek...
2023. jún. 26. 07:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem (a gyereküket) kihasználnának, csak nem engedem. Képes vagyok nemet mondani.
2023. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik barátomat nagyon durván az anyja. Egész fiatal korától vele csináltatott mindent, folyton dolgoztatta és semmit nem kapott meg, amit szeretett volna. Közben meg minden családi ingatlant a tesójára íratott.
2023. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!