Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak kihasznál a saját nővérem...

Csak kihasznál a saját nővérem! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunkban jo volt a kapcsolatunk, sokat voltunk egyutt. Kb. 2-3 eve kezdodott el az hogy folyamatosan megker dolgokra, amikert cserebe semmit sem tesz. Nyilvan en segitek neki es mindenhez a leheto legpozitivabban allok hozza. Azt hogy mit var el tolem minden aldott nap azt inkabb nem reszletezem mert nem lenyeges. Naponta kb ugy 20 percem megy el erre, es ez mar allandova valt es termeszetesse hogy en ugymond a csicskaja vagyok. Engem nagyon bosszant es kihasznalva erzem magam. Ugy erzem egyre tobbet ker. Mondtam mar neki rengetegszer hogy en nem vagyok koteles olyan dolgokat megtenni helyette amiket o is meg tudna csinalni maganak + ez alapveto cselekves es minden no maganak csinalja.


Sosem all le es ha ellentmondok neki azonnal jon a veszekedes es a szuleim szemeben is en vagyok az undorito aki arra nem kepes hogy a sajat testverenek segitsen. Hiaba mondom hogy o allandoan szinte parancsolja hogy ezt meg ezt tegyem. Kb ez olyan minta valaki naponta mondana hogy furdest meg + mosd ki a hajat + vagd le a kormet... es ez naponta megy... egyszeruem nem birom mar


Alig varom hogy elkoltozzek vegre es akkor ez megszunik. Valamint a kapcsolatunk is jobb lenne mert nem lemne ennyi veszekedes.


Ti mit tennetek a helyemben? En mar nem birom...


2018. ápr. 3. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Ignoralnam.

Bar kellene tudni mi az a dolog amit ker ...

Mert nem mindegy h azt keri h a szennyesed ne hagyd szet vagy mast.

2018. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Például?
2018. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy nem mondod el a cselekvést, nem tudjuk eldönteni.
2018. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Minden aldott reggel ki kell sminkelnem kompletten, fel kell tennem amuszempillajat es meg kell csinalnom a hajat. Ez igy kb 20-25 perc es ha valami nem ugy sikerul ahogy neki jo akkor megszolja hogy miert nem csinalom szepen. Valamint meg annyit se mond hogy koszonom.

Semmit nem ad cserebe es ez termeszetes dzamara

2018. ápr. 3. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám, hogy szíves megtanítom, ha akarja, de inkább 20 perccel többet alszom reggelente.


Vagy direkt olyanra csinálnám, hogy utálja és akkor majd csak megunja

2018. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Ez akkora kamu, mint a ház. :D
2018. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarod csinálni? Ne csináld! Mit tud tenni? Hálátlan és önző. Most is rossz érzésed van, most is bacogatnak, most is kellemetlen helyzetben vagy. Mi lehet ennél rosszabb? Megkötöznek és csak akkor engednek el, ha sminkeled a testvéredet? Mennyiért csinálja mindezt egy sminkest? Csináld te is pénzért!

Ha kihasznál, csak azért teheti meg, mert megengeded neki.

Mellesleg a nővéred az utcasarkon keresi a család bevételét, hogy a szüleid szemében te vagy a bunkó, amiért nem csinálsz belőle kikent majmot minden reggel? Nehezen hihető...

2018. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!