Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha egy családtagotok...

Zavarna, ha egy családtagotok ilyenekről írna?

Figyelt kérdés
[link] Ilyen, és ehhez hasonló tartalmú erotikus fikciókat. Zavarna ez titeket, vagy mit reagálnátok, ha megtudnátok?

2023. jún. 26. 18:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem nyitom meg, mert a válasz így is, úgy is ugyanaz: ha összekevered a valóságot a fikcióval, az téged minősít, nem a szövegírót.
2023. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Míg nem ülteti a gyakorlatba addig nincs gáz
2023. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem erotikus, de azért elbeszélgetnék vele, mert ez alapvetően egészen pocsék írás :D
2023. jún. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna, mindenki arról ír, amiről szeretne. Azonban van ennek valami tipikus "men writing women" feelingje, amit személyesen általában nevetségesnek találok és nem nagyon élvezem, úgyhogy ha a véleményemet kérné ki a családtag, valószínűleg ezt meg is mondanám neki.
2023. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%

Tehát egy hullára való felizgulás szerinted erotikus..

Szerintem beteg.

2023. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Én fanfictionöket írok sorozatgyilkosokról.

2023. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem erotikus, hanem a NEKROFÍLIA = halottak gyalázása,mert csak erre tud izgulni az elmebeteg, viszont, ha ezt a kérdést te írtad be, saját magad avval a szóval, hogy erotikus, a NEKROFIL ELMEBETEG TE SAJÁT MAGAD VAGY!


Na és inkább NEM ÍROM LE ÍRÁSBAN, MIT SZÓLOK HOZZÁ!!!

2023. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
60%

Én is biztos vagyok benne az erotikus kifejezés miatt, hogy magadról írtál, visszaállítanám a lassú halálbüntetést, azt szólnám hozzá.


De ha már annyira erotikus szerinted egy halott lány meggyalázása, te mit szólsz hozzá, mielőtt megdöglesz, a SAJÁT KÉZFEJEDET ETETEM MEG VELED!!!

2023. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem boncolnak halottat a hátán. Amennyire én tudom, pont, hogy hanyatt fekve kellene lennie a lánynak, és egy Y bemetszéssel kezdenek nyaktól lefelé.
2023. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem boncolnak halottat a hátán."


Ha zuhanás következtében hunyt el az illető akkor igen. Y bemetszést nem nagyon használnak azt vettem észre, csak sima vertikálist.

2023. júl. 10. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!