Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik családtagomat sem...

Egyik családtagomat sem kedvelem. Van más is így?

Figyelt kérdés

De tényleg, egyiket sem. Se a szüleimet, se a tesómat, se a nagymamámat. Mind tettek is érte mondjuk, hogy ne akarjak nagyon "barátkozni" velük. De valami szeretet csak van, merthogy család vagyunk, de ha nem lennénk, én egyikkel sem beszélnék.


Van más is így?


2023. ápr. 20. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így van.

Anyai és apai oldalról is kattos a csalás sajnos. Anyai oldalról mártírkodás, depresszió, függőségek, bántalmazás van jelen, apai oldalról öngyilkosság, kamu betegségek (kb mindenki szívbeteg, csak senkinek nincs róla papírja).


Én hiába akarok barátkozni, közeledni az unokatestvéreimhez, ha azok a tulajdonsagok köszönnek vissza benne, amit a mártír nárcisztikus, empátia és szeretet nélküli nagyanyámban rühelltem.

2023. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy ezzel egyedül. De két jó hírem is van: nem kell velük találkoznod vagy időt töltened, ha nem akarsz, illetve a barátaidat megválogathatod.
2023. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is, szerintem nincs olyan a családban, aki normális lenne. Itt is vannak ezek a kitalált betegségek, játszák a hülyét, csak azért, hogy figyeljek rájuk.

Anyám nárcisztikus, azt hiszi, hogy csak körülötte forog a világ, fél éve összevesztem vele nagyon, azóta nem is beszéltünk.

2023. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak ezzel így.
2023. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Én mindenkinél azt látom a környezetemben, hogy vagy az anyja vagy a testvére a legjobb barátja.
2023. ápr. 21. 07:03
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ez töknormális, elvégre családot nem választhatunk. Én is úgy vagyok vele, hogy a 99%-ukat messzire kerülöm, a szüleimet meg megszoktam, mert velük éltem 19 évig de egyébként sosem ismertek igazán és én sem őket.
2023. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimet, a 2 nagymamámagpt szeretem. A többi családtaggal nem igénylem a kapcsolatot, jobb nem látni őket.
2023. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én anyumat kedvelem.
2023. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!