Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nekem...

Mit csináljak, ha nekem mindenütt szégyellnem kell magam?

Figyelt kérdés
Biztos mások számára tökre idegesítő lehetek, hiszen úgy igazán még sehol sem kedveltek. Voltam anyukámmal egy kozmetikusnál, és én kérdeztem mit csinál az arcommal, kérdeztem arról, hogy milyen kezeléseket csinál, nem gyakran járok ilyen helyekre, és hatóanyagokra is rákérdeztem hogy mi lenne jó az arcomnak. Viszont anyám szerint kínos volt, ahogy kérdezgettem, még mérgesen is rám nézett, hogy hallgassak már el, ne égessem már magam ezekkel a kérdésekkel, és hogy ha mindenütt így teszek, akkor utálni fognak az emberek. és el is szégyelltem magamat. De azért kérdeztem mert engem érdekel a bőrápolás, és kíváncsi voltam, hogy miről mit gondol a kozmetikus. Máskor meg azt mondja, hogy mennyire kuka vagyok már, sehol meg se szólalok.
2023. júl. 2. 10:54
1 2
 11/18 anonim válasza:
70%

Szerintem nem gond,hogy kérdeztél a kozmetikustól.Ott amúgy is szeretnek ilyenekről beszélni.


Vannak introvertált emberek. Próbáld megtalálni a közép utat.

Nyiss a környezeted felé de azért ne érezd magadat túlságosan kellemetlenül sem. :)


Tárd fel az alacsony önbecsülésed okát és próbáld megérteni,hogy valós- e.(Biztos,hogy nem lesz jó ok rá)


Tűzz ki célokat és érd el!

Te is értékes vagy!

2023. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
ezt most naponta kiírod majd?
2023. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
67%
Én is introvertált vagyok!☺️ De hidd el, meg kell próbálni legyőzni, mert megéri
2023. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
még mindig jobb hogy beszélgetsz azzal aki éppen dolgozik rajtad mintha csak ülnél mint egy tök, csináld azt amit szeretnél ne foglalkozz a muterral
2023. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk ne hagyd hogy anyád irányítson.
2023. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Mond meg anyádnak hogy avval beszélsz és azt kerdezel, amit akarsz. Ő maradjon kussba, ha Neki úgy jó.
2023. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyad bolond,minel elobb szabadulj meg tole…
2023. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki érdeklődőnek lenni, sőt! Ez egy jó tulajdonság.
2023. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!