Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, őszintén ti szégyellné...

Szülők, őszintén ti szégyellnétek ha a gyereketek takarító lenne?

Figyelt kérdés

Őszintén kérdezem, ha pl. jön rokon/barát/ismerős és megkérdezik, hogy a felnőtt lányotok hogy vagy/mivel foglalkozik, szégyellnétek, hogy plázában takarít és egy szobát bérel egy lakásban?

A nő 35éves, szülők 65.


2020. okt. 1. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim válasza:
92%
Nem.
2020. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
97%
Nem szégyellném. Tisztességes munkát végez,nincsen benne semmi szégyellnivaló.
2020. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Mert dolgozik, a munka soha nem szégyen.

De őszintén szólva, azt sajnálnám, hogy nem vitte többre.

2020. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 Lazy Lover ***** válasza:
11%
Én igen mivel azok takarítanak akik semmi másra nem jók ill nem tanultak semmit se
2020. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szégyellném, hanem sajnálnám. Szerintem egy szülő se takarító sorsot szán a gyerekének. Egyébként a takarítás nagyon fontos munka, méltatlanul van lenézve és lebecsülve.
2020. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen szégyellném, elég sok olyan munka van amit elvégezni szégyen, ez is beletartozik.
2020. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
13%
Azon gondolkodnék, hogy két felsőfokú nyelvvizsga és egy jogosítvány tulajdonában miért nem vállal jobb munkát, pláne huszonévesen, ami egyrészt sok munkahelynél előny és sokkal több lehetősége van.
2020. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
91%

A 6. kommenthez: Miért kellene szégyellni? És miért természetes? 😲

Gondolj bele hogy milyen rossz lenne ha mindenki így gondolkozna róla ahogy te.

2020. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonymousreview60 ***** válasza:
85%
#5:+1
2020. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
76%

anyáéknak elég ciki, hogy nekik hiába van egy kupac diplomájuk, én boldogan takarítok amíg össze nem jön a pénz arra amit tanulni akarok (és még az sem egyetem lesz, micsoda dráma).

én nem szégyellem, teszi a fejét a sok értelmiségi kis hülye, hogy a takarítás milyen borzasztó és mennyire le kell őket nézni, de otthagynánk az elkényeztetett világukat testületileg három napra, és térden csúszva könyörögnének, hogy csak jöjjünk vissza és folytassuk amit csináltunk...

2020. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!