Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legszívesebben fognám a...

Legszívesebben fognám a cuccaim és el tűnnék ?

Figyelt kérdés

A munkámat gépről is lehet végezni, pénzem lenne, de arra gondoltam hogy amellett el mennék Ausztriába is dolgozni, van ott egy barátnőm és segítene mindenben,

El kezdtem ismerkedni egy sráccal össze jöttünk eléggé az elején vagyunk a dolgoknak, évekig szingli voltam, és most ez a kapcsolat dolog elég nehéz nekem fura ennyi idő után újra alkalmazkodni, a családommal a kapcsolatom ugyan úgy romokban van, a barátaimmal is, szóval minden össze jött most, es el gondolkoztam hogy azt tenném a legszívesebben hogy el tűnnek, össze pakolnám a cuccaim ami nagyon fontos nekem, laptop pár ruha amit szeretek minden mást hatra hagynék, le törölném a facebookot es minden mást ha úgy érzem hogy hiányzik új profilt csinálni ahol csak az új ismerősöket jelölném be akiket újonnan meg ismerek, ti is gondolkoztatok már hasonlón ?

Szerintetek mennyire észszerű?


2023. júl. 10. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

össze jöttünk eléggé az elején vagyunk a dolgoknak


Izé, összejöttünk eléggé, az elején vagyunk a dolgoknak

esetleg összejöttünk, eléggé az elején vagyunk a dolgoknak.


Menj, de ha magyarul se tudsz, nehéz lesz kint.

2023. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha ugy érzed ott jobb lenne meg kell próbálni.
2023. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor, ha megy valamennyire a német. Ne b.sszanak át.
2023. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Elgondolkodtató, hogy a családoddal és a barátaiddal is megromlott a viszonyod! Biztos, hogy csak másokkal van probléma, te meg tökéletes vagy...?

A pasit meg gyakorlatilag nem is ismered! Az is lehet, együtt lennétek fél évig, aztán ott lennél kint egyedül, magányosan!

Ahelyett, hogy hirtelen ötlettől vezérelve eldobsz mindenkit és mindent magadtól, próbálja meg ésszerűen gondolkodni és oldjad meg a problémáidat!

Miért vesztél össze mindenkivel...? Ez elég fura nekem...

2023. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4 persze ez abszolút így van, mármint hogy velem van a baj ép ezért lenne jó fel szívodni, új embereket meg ismerni és fejlődni, és most mindent jól csinálni itt már el szúrtál mindent 😄
2023. júl. 10. 18:05
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
A sz@r kint is sz@r lesz. Belülről kezdd el a változást magadon.
2023. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem,ha így érzed ésszerű, próbáld meg.
2023. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Menj, de a fontosabb embereknek mindenképp mondd meg, hogy mi történik veled, és tájékoztasd legalább a szüleidet a sorsodról.
2023. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Proli a família, bocs a tolakodásért?
2023. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Tipik az az ember vagy a leírás alapján aki gondol egy nagyot, de soha nem valósítja meg az ötletét.

A kérdésedre válaszolva igen, gondolkodtam már hasonlón. A problémát az jelenti ezekben az esetekben, ha úgy akarsz "megszökni", hogy közben másoktól függnél. Német valóban nem ártana. Meg amúgy nem kell lelépni ahhoz, hogy új embereket ismerj meg, hogy letöröld a faced, vagy offold a régi barátaid.

Építő kritika: a magyarban mondatokat használunk. Használj momdatvégi írásjeleket. Ne pedig egy tömbben írd le amit közölni kívánsz.

2023. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!