Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családban mindenért engem...

Korpatív Dániel kérdése:

A családban mindenért engem okolnak és zsarolnak, legszívesebben elmennék innen. Nincs szabad akaratom, úgy bánnak velem mint egy kutyával, nem akarok pszichopatizmusban élni. Magam alatt vagyok és tehetetlen, . Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
zsarnokok,elmennék, mit tegyek,

2019. jún. 28. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék!

Te miért vagy még mindig ott?

2019. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem és soha többet vissza se néztem feléjük, semmi szükségem ilyen emberekre az életemben. Igaz engem fizikailag is bántalmaztak, de ha "csak" lelkileg volna, akkor is ugyanúgy tettem volna.
2019. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el.
2019. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Borzasztó látni, hogy mennyi ember nő fel bántalmazó családban. Bezzeg mikor jön egy olyan kérdés, hogy nem kéne mindenkinek engedni a gyereknemzést, milyen felháborodás van...
2019. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Képzeld, engem is, de azért maradok. Inkább bevallottam, hogy az elsô és a második világháború is miattam volt, meg a kôzelkeleti krízist és a migrációt is én okoztam.

Hát, pukkadjanak meg!

2019. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Kiskorú vagy még? Mi történik pontosan?
2019. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

"Borzasztó látni, hogy mennyi ember nő fel bántalmazó családban."


Na, azért nem kell mindent elhinni, amit ide leírnak szegény elnyomott, bántalmazott kamaszok. :

2019. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Off: Emberek! Ne legyetek már ennyire rosszindulatúak, hogy minden csak kamaszhiszti. Képzeljétek, sokan tanulnak, dolgoznak, házasodnak, és vállalnak gyereket szülői nyomásra. Sőt, sok fiatal felnőttet még a szavazásban is a szülők befolyásolnak. Tapasztalatból mondom. Az én nagyszüleim azt mondogatták, hogy ha egy bizonyos pártra szavazunk, akkor nem kapunk Tőlük semmit. Semmi szín alatt nem szavaznék arra a pártra, de ez már egy másik kérdés, mert most már az a saját meggyőződésem is. Viszont voltak emberek, akik megpróbáltak erőszakosan meggyőzni, hogy arra a pártra szavazzak. Megmondtam, hogy ha Nekik az a jó, szavazzanak arra, de Engem nem fognak meggyőzni. Ha Engem, egy idegent, így megpróbálnak meggyőzni, képzelem, a saját családjukban milyen zsarnokok lehetnek ezek az emberek.


On: Kérdező: Ha elég idős vagy már, vállalj munkát, és ha 18 leszel, költözz el albérletbe. Ha egy ideig nem nézel a Szüleid felé, lesz idejük gondolkodni.

2019. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 20 éves vagyok, szeretnék visszamenni még az iskolába mert még nem végeztem, ennyi évesen semmi öntudatom nem lehet ,
2019. jún. 28. 16:22
 10/12 A kérdező kommentje:
felhúznak és még én mennyek a pszichiártiára ,
2019. jún. 28. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!